Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Společné promítání posledního dílu 3. série - Praha
Sorry za to, že jsem tak rychle odešel bez rozloučení.Ajsleepy

K tomu promítacímu srazu : Po "pěkném" výstupu na Strahov ( bože to byl vejšlap!), jsem nejdřív hledal, kde se to DDR odehrává. Ta hromada stejných budov byl pro mne jak labyrintTwilightblush

Ještě že se tam u jedné z nich objevili dva bronies, kteří vyklepávali rohožky ( Viď Alekle ) xD

DDR jsem raději sledoval a obdivoval skákače, jak bravurně dokážou hopsat. Za chvilku dorazili i ostatní, proto byl v dalším patře uveden raut v podobě několika druhů chipsů, sušenek, muffinů. To doplněné limonádou a námi oblíbeným Ciderem. A hřeb všech pochutin bylo naservírované jídlo pro poníky a Spika.
Mrkev, seno, jablka, banány, sladkosti a i drahokam Twilightsmile

Hromadné foto bylo awesome. Hlavně když si každý vzal do úst ( ale i někam jinam ) seno a mrkev. Ty fotky chci pak vidět Ajsmug

Promítání v restauraci?. Nádhera Twilightsmile Bylo krásný, být pospolu ( cca 35 lidí ) a sledovat poslední díl, který se podle mne vydařil na jedničku. Zvláště, když to bylo umocněné právě nadšením lidí pro danou věc.

PS: Musím se přiznat, že mi tentokrát opravdu nespadlo smítko do oka Pinkiesad2
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Společné promítání posledního dílu 3. série - Praha - od Blue Storm - 17.02.2013, 02:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)