Anketa: Cider?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Cider! Cider! Cider!
56.52%
39 56.52%
Ne, radši pivo
13.04%
9 13.04%
Ne, radši víno
2.90%
2 2.90%
Ne, radši něco tvrdšího
8.70%
6 8.70%
Ne, radši knihu
18.84%
13 18.84%
Celkem 69 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cider - jaký, kde a za kolik
#12
V Englandu jsem zil a studoval 5 let tak jsem tam neco chlastat musel ne? Rainbowlaugh

Tohle vsechno bylo to co jsem tam s prateli pil, samozrejme taky ty jejich "piva".. ale to teda byli Euro-Patoky ™ .. Fosters, Carling, Carlsberg, Stella.. bleh.. jsem tam potkal Slovenku a dali jsme soutez v piti piva.. ale po 7 stelach rychle vypitejch to slo do "kytek", ale porad jsem dopadl dobre, ji musel odvizt taxik do kteryho jsme ji odnesli s kamoskama a ja se tak nejak dopotacel do bytu Rainbowlaugh

Moje popisy sladkostnich hodnot beru v porovnani s tovarnim pivem typu Kozel napr. tudiz ano, Gaymers by jsi si asi uzil. Pridany cukr tam vetsinou neni krome toho Helieru mam dojem, ono na etiketach u alkoholu se nemusi psat cele slozeni.. Kopparberg je sam o sobe sladky uz podstatou ovoce z ktereho je delan, je to opravdu jako kdyby jsi pil zralou hrusku, bude sladke jako ta zrala hruska, bez pridane chemie a cukru. Chemie v tom ani nemusi byt ale jak jsme psal u Heliera, proste uz ta boruvkova stava sama o sobe ma takovou chut (nevim jestli se tady da nekde sehnat boruvkovy dzus, ale opravdu je takovy, musi to byt redene protoze boruvka ma silnou chut v sobe).

Kopparberg se da sehnat v pohode v prazskych putikach a na festivalech, Gaymers maji v Makru, Strongbow se da sehnat uz i v Tescu.



Cider muzi byt opravdu i nealkoholicky drink - neboli pravy jablecny most kdy se odvezou jablka a lisujou jenze jak bylo v MLP ukazano, ty pohledy poniku co to vypili byli vice nez jen "pocit blaha".. takze kdo vi co jim tam AJ pridava do toho Pinkiehappy

Ano, ty michanice jsou studentskyho typu, presne tak to fungovalo Raritywink Ale je pravda ze i ty chute byli nove a zajimave, to same proc se v CR toci "rezane" pivo tak se da rezat i cider. Ono v celku to je divoke ve studentsky mestech.. kokteily se nedavaji do tenkych sklenicek.. ne.. ty se rovnou michaji do litrovych dzbanu ktery si tam pak kazdy nosi.. a vetsinou maji akci 2 za 5 liber. Pokud CR je nejvetsi konzument piva tak v Anglii je nejvetsi mladistva konzumace tvrdyho, pomerove Pinkiehappy

Sorry za chybejici hacky/carky, asi si uz tu cestinu budu muset nainstalovat nejak.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Cider - jaký, kde a za kolik - od Xeelee - 16.03.2013, 22:10
RE: Cider – jaký, kde a za kolik - od Melgarh - 17.03.2013, 11:59
RE: Cider – jaký, kde a za kolik - od Mondrogar - 21.05.2013, 00:24
RE: Cider - jaký, kde a za kolik - od Otaku - 12.07.2014, 14:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)