Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dlouho a jak často MLP sledujete?
#60
Je to přesně rok a půl, co jsem shlédnul první díl. A pak po něm druhý, třetí... No však to znáte sami, kam až to došlo že? Twilightsmile
Od té doby jsem byl plný něčeho nového a krásného. Něčeho, co jsem hledal velmi dlouho a chtěl jsem je mít denně.
Já si vlastně dokoukal druhou sérii v době, kdy se dychtivě čekalo na serii třetí. Takže nastalo samozřejmě opakování všech dílů + nová videjka amatérských týmů a sem tam i nějaké spojly, které přiživovaly moji touhu vidět další serii co nejdřív. Bylo krásné, jak začalo společné promítání a tak třetí serii jsem pak uvítal s dalšími bronies kolem sebe. Pinkiesmile
No a pak začalo pravidelné čekání na ten den, kdy opět po týdnu dorazí internetem nová dávka našeho legálního opojení v podobě dalšího dílu.
Na poslední díl jsem byl opět mezi bronies a nikdy na ten den nezapomenu, protože to byl asi ten nejsilnější a nejkrásnější zážitek. Pinkiesad2

Nyní je čekání na 4. serii o hodně delší. Sice se na YT objeví krásné práce od amatérských tvůrců, kteří nám tak dávají najevo své pocity k MLP a za to jsem jim i vděčný, protože bychom pak nemuseli nikdy slyšet Lunu zpívat, nebo jak se zrodila první vločka, či že Dashie umí Sonic Rainboom a to dokonce Double Rainbowlaugh Ale jistě se všichni velmi těšíme na to, až opět uvidíme své hrdinky poníky ve svém prostředí s dalším dobrodružstvím, které je v Equestrii čeká. Pinkiesmile

Starší díly sleduji poměrně často. O víkendu, když je volněji, tak si udělám u televize několika hodinové promítání různých dílů na které mám zrovna chuť. Pokud jedu do Prahy, tak si vemu tablet a ta hodinka cesty tam a nazpět mi uteče právě nad nějakými oblíbenými díly MLP. ( Občas koukám, jak se mi přes rameno dívaj ostatní Rainbowlaugh )
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - od Blue Storm - 03.10.2013, 03:25

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)