Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dlouho a jak často MLP sledujete?
#76
Hodně často. O víkendech si dělám MLP chvilku a sjedu si na jednou 4-5 dílů, na které mám chuť. Samozřejmě, že sobotní premiéru nevynechám a ten díl mi pak projde ještě několikrát. Twilightsmile

O všedním dni si pouštím nějaký díl, který jsem už delší dobu neviděl, nebo si dávám na YT díly, kde jsou lidé, co nahrají své reakce a společně s nima si tak nějak připomenu i své reakce na určité věci, které byly nejvíc wow. Pinkiesmile

Pak, když jezdím do Prahy, tak v tabletu mám 20 mých nej dílů a za tu hoďku ty dva - tři díly zkouknu a to někdy i s ostaníma cestujícíma ( jednou to byly i děti ), kteří po očku sledují, cože si to pouštím za kreslený film a děsně se u toho bavím. Twilightsmile

Suma sumárum: Některé díly jsem viděl šestkrát, ale jsou i takové, které jsem shlédl už po třicátý a stále z toho mám krásný pocit. Pinkiesmile

PS:Když jsem byl minulý týden bez PC, tak jsem během 4 dní shlédl na 30 dílů. Pinkiecrazy
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jak dlouho a jak často MLP sledujete? - od Blue Storm - 23.01.2014, 20:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)