Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Tak to byla zatím největší akce, na které jsem byl a musím uznat, že českoslovenští bronies umí dělat pořádné srazy. Pinkiesmile

Mé dojmy:
S Iluzonem jsme se na Palačák dostali cca 40 minut před stanoveným časem. Už tam pár poníkovských lidiček stepovalo a bylo pěkné vidět, jak se postupně další a další objevovali ze všech stran Prahy. Pinkiesmile
O hodinu později tam bylo náměstí plné bronies a nálada o to větší. Každý si povídal a smál se, což neušlo kolemjdoucím a dokonce nějaké tři paní se k nám přišli vyfotit a dovědět, cože jsme to za politickou stranu, nebo komu vzdáváme hold.
Když se pak dověděly, že opravdu nejsme politická strana, ale že jsme milovníci jednoho krásného seriálu o ponících, tak překvapením jen mrkaly a samy nám oznámily, že jsou učitelky na škole, kde mají čím dál větší potíže s chováním svých žáčků a že nějaký takový seriál bez násilí hledají. Tak jsme jim doporučili právě MLP, vyfotili se s námi na památku a odešli.

Pak přišla na řadu tolik očekávaná hra. Nejdříve jsme si vyfasovali jmenovky ( ta dlouhá fronta mi opravdu připadala, jak když čekáme lačně na Cider od Applejack Rainbowlaugh ) a rozdělilo se postupně 90 lidí do skupin po třech. Každá skupinka dostala návod na hru a úvodní povídání a rozjelo se to.
Hra samotná neměla chybu. Musím vzdát hold promakanému příběhu a první polovina hry byla velmi zábavná. Ale pak se už dostavovala únava a spíše jsem se ploužil po Praze s ostatními. Rainbowlaugh

Odpoledne se pak v KD Kyje otevřely brány velkého srazu bronies a i přes zpoždění se to zvládalo úžasně.
Atmosféra celého sálu byla výborná a každý se bavil, jak sám uznal za vhodné, což na tom bylo awesome. Pinkiesmile

Jak jsem pak sledoval vyhlášení vítěze o maskota pražských srazů, spadla mi čelist proklatě nízko, když jsem viděl, jak nádherného máme poníka pro další akce do budoucna.
Na tu kobylku můžeme být právem hrdí. Twilightsmile

Chci poděkovat celému týmu za nádherné chvilky s ostatními bronies. Byl to den, na který se nezapomíná a jsem moc rád za to, že jsem byl toho součástí, jakož to člen bronies. Pinkiesmile

PS: Nevím ani, komu mám poděkovat za to, že mi našel ztracenou peněženku se všemi penězi a doklady a dal jí do šatny. Tady je vidět, že poníci opravdu dokáží dělat lidi lepšími. Myslím si, že by to jinde tak pěkně dopadnout nemuselo. Ještě jednou děkujiPinkiesad2

PS2: Fotky tu dám co nejdříve.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Blue Storm - 20.10.2013, 02:40
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: