Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Shocked 
Můj první velký brony sraz. Jsem nadšená, čekala jsem, že to bude super, ale dá se říct, že to předčilo moje očekávání.Pinkiehappy Potkala jsem spoustu super lidí, které znám tady z fóra, yayTwilightsmile

Ke hře mám výtku akorát takovou, že byla docela dlouhá, bylo tam tolik úkolů, že člověk v touze stihnout to všechno musel hodně spěchat, takže se ke konci na žádným stanovišti nezdržoval příliš dlouho. Navíc jsem kolem té čtvrté hodiny byla už skoro mrtvá Rainbowlaugh Naštěstí mě zachránila dobrá nálada a atmosféra na srazu a nakonec jsem usnula až někdy v 5 ráno, protože jsem si ještě po příjezdu domů povídala asi 2 hodiny s mámou a líčila jsem jí svoje skvělé zážitkyRainbowlaugh

Děkuji Radmenovi za odvoz, Andariel a BlueBoxDavovi za super fotky s maskami Rainbowlaugh , Froldovi za půldenní leadrování našeho týmu po Praze, Tuxikovi za všechny ty výtlemy a šťastné chvíle, které jsem díky němu zažila Twilightblush Zagami a Geeshtovi za příjemnou společnost u stolu a i za tu naší noční procházku na čerstvý vzduch Twilightblush Gekonovicze za to, že se mu líbili moji před X lety nakreslení draci a všem ostatním za super srazovou atmosféru. Snad jsem na nikoho nezapomněla Rainbowwild

The daydreamers nightmare is to never even try.
Your time has slipped by.

10 years - 11:00 AM (Daydreamer) - best band ever
Heart

Normal people scare me Pinkiecrazy
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Kikyo - 20.10.2013, 14:09
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)