Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
(20.10.2013, 20:39)Lumík Napsal(a):
(20.10.2013, 20:34)Zagami Napsal(a): Lumíku, měl jsi awesome cosplay! Pinkiehappy
A taky mě dostalo to balení Derpy, když jsme čekali před KD. Rainbowlaugh

Awww... Děkuji! Pinkiesmile Vážím si toho, nechal jsem na tom dost práce, ale cítil jsem se v něm nad míru svůj! Pinkiesmile

A co se Derpy týče... Já nemůžu za to, že jako SA vypadám hrozně sexy a představa, že mám pár dnů před svatbou s Cadence vyvolává touhu po shippingu Rainbowlaugh

Um... Lumíku, je to jenom tvoje vina, nemáš si dělat provokující kostýmy ^^ [spoiler: Je známý fakt, že na Shininga beru a každý takový cosplay v mé přítomnosti je na vlastní riziko nositele ;D] Mrzí mě, že jsem se s tebou už nestihla vyfotit, ale hug taky stál za to.
Jinak souhlas s Ithil a hats off všem, kteří se do toho pustili a v cosplayi opravdu dorazili Pinkiesmile

Orgům a staffákům moc děkuju za to, co se jim povedlo naplánovat a vytvořit, byla to bezvadná akce a mrzelo mě, že už jsme se před půlnocí museli rozprchnout do pelíšků. Byla to skvělá příležitost potkat se s kamarády i poznat lidi, které ještě neznám (nebo se sejít s těmi, které jsem už potkala a vypustila z hlavy).
Příště snad dorazím už dopoledne a/nebo aspoň přijedu s nějakými baked goods (děkuju dobrodincům, kteří mi dali kousnout z muffinu, protože na Derpy už nezbylo Twilightoops)

Já chci další con sraz Fluttercry
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cwossie - 20.10.2013, 20:54
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)