Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Tak jsem právě dorazil domů z celého Pražského srazu až teď. Moje reakce? Musím Tomovi poděkovat za skvělou hru, která dopadla tak, že spousta lidí se dostala na taková místa, že ani nevěděli, že jsou stále v Praze. Díky této hře jsme mohli navštívit spoustu památek, osudný hřbitov (pro tým kameramanů) a cestoval portálem z Equestrie na Palacké náměstí a chodit podle deníku Princess Twilight ^^ Best game Ever! (by the way [spoiler: THE GAME]). Já se poprvé koukl na Petřín, atd atd, prostě tolik zážitků jsem nečekal.
Dále komu chci poděkovat jsou organizátoři tohoto "Pořádáme sraz, nikoliv con". Bylo to super, perfektně vymyšlené, jmenovky, ty na každém srazu chybí. Zde se nádherně hodili, jen mě při jízdě domů každý oslovoval pipo a já za Celestie nevěděl proč... vryl jsem se do paměti Student Agency jako pipa Rainbowlaugh. Další komu chci poděkovat, jsou zvukaři, za perfektní ozvučení. Seran, za natáčení a menší radu. Breezee, za to, že je Breezee a hlavně za odvoz v kufru. Antošík, za ukázku bronies obrázků, děl a zaplacení tramvaje. Jamis, za poskytnutí azylu a Honzdir, za skvělou Lasergame a půjčení auta na odvoz.

Takže, mé hodnocení "srazu" 9/10. Kdybych dal 10/10 tak tento "sraz" nepřekonáte, ale věřím, že jste dostali spoustu zkušeností a další bude ještě o něco lepší.

Jo málem jsem zapomněl, děkuji mému týmu při hře což byl Blue Storm a DoctorPickle, perfektně se mi s vámi hrálo.

Edit: Xsofte díky za tanec na Twilightinu korunku Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od pipa943 - 20.10.2013, 23:17
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)