Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Iluzon: Je fakt, že ty bys nějakou tvrdou měnu ve zlatě potřeboval Rainbowlaugh

Plánoval jsem, že sepíšu větší hodnocení, ale po čtyřdenním brony flámu jsem odepsaný.

Ve čtvrtek čajovna, v pátek prepárty, sobota hlavní nášup a neděle decentní dodělávka. (Tedy spíš oddělávka Rainbowlaugh)

Jsem rád, že jsem se seznámil se Zmokem, ithil, Arosisem a Honzdirem, no a taky že jsem viděl pár dalších starých známých, jako třeba Fun1k, BlueStorm, a10, NitramBro, Mrak, Aya Yai a další.

Velice mě překvapilo a pochopitelně i polechtalo na srdíčku, že si tam jeden osamělý hrdina četl moji povídku Rainbowlaugh

Dále děkuji Zagami za můj první autorský podpis fanouškovi Pinkiehappy

No a dalším taky, Kiky a Tuxíkovi za super tým, Tomovi za hru, celému týmu za bezchybnou organizaci a dalším. A taky Damaelovi za panáky Rainbowlaugh

Strašně rád jsem trávil čas třeba s Breezeem nebo se siremMichaelem, který chudák stál na stráži v rohu a aspoň mu to rychle uteklo.

Trochu zamrzelo, že ta hra byla docela dlouhá a pak už bolely nohy a trochu i záda od baťohu, ale rád jsem poznal místa na kterých už jsem dlouho nebyl a taky jsem dostal cukříček od Michyho Rainbowlaugh.

Na LG se mi moc nedařilo, ale co, nemůže být každý den posvícení.

Také zdravím Reflyho, Foxtrota a Niemanda, všiml jsem si vás u stolu, ale řekl jsem si, že nebudu vířit vody, protože byste mě asi nepozdravili zpátky. Pinkiehappy

Mrzí mě, že jsem pak musel s Flaimingem a dalšími zdrhnout pryč na vlak a kromě Pájky (Slyšíš? Pu - aj - chan, Ájka Pájka Rainbowlaugh) jsem se nestihl téměř s nikým rozloučit.

Dále mě mrzí, že neznalostí slova Bag/Sack (pytel) jsem se znemožnil se svou jinak dobrou angličtinou před naším jediným zahraničním hostem, ale dejme tomu.

Velice jsem se zasmál u vyhlašování sponzorských vstupenek.

Máme tu zkrášlovací sadu s hřebínkem a zrcátkem a 3G Pinkie a výherce je. (Smích darma a Melgarha)

FROLDA!

(Směje se celý sál)


Jo a taky gratuluji Schimimu k jeho neskutečně skvělé umění, kterým trumfoval ještě před začátkem hry Rainbowlaugh.

Trochu mě mrzelo, že jsem občas prohodil nějakou hlášku nebo udělal takový action bomb a moc se to neuchytilo. No, ale stane se.

Celá tahle akce má jen dvě nevýhody. Vysokou návykovost a motivaci pro cony (ne srazy, cony Pinkiehappy ) a finance, protože při mém stylu rozhazování a ochoty půjčovat nejmenovaným lidem, si brzy budu muset uvědomit, že peníze nerostou na stromech.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Frolda - 20.10.2013, 23:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)