Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Ták, sedím doma s kriplsrazem a konečně mám příležitost přispět nějakými dojmy z pohledu organizátora Pinkiesmile

Program jsem sice neměl kdy sledovat a mimo toho mého nečekaného briefingu jsem se ho prakticky neúčastnil, takže jaksi nevím, co se tam celou dobu dělo, leč orgové to prý zvládli na výbornou Rainbowlaugh
I přesto byl sraz awesome a po svém jsem si ho moc užil Twilightsmile

K čemu se však vyjádřit můžu, je práce dobrovolníků, kteří mírou velikou přispěli k tomu, aby sraz proběhl tak, jak proběhl. Byli jste byli úžasní a příjemě jste mě překvapili, mimo pár problémků všechno běželo jako na drátkách a byla radost s vámi spolupracovat Pinkiesmile Tímto skládám hold:

Security: Jmenovitě Michy, Flutterian, sirMichael, Alkel U3, IzV, Bori a můj bratr Dalibor.

Odvedli jste kus skvělé práce a myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že vaší zásluhou byl po dlouhé době velký pražský sraz konečně bez zásahů konfliktních civilistů. Obzvláště bych chtěl poděkovat za pomoc orgům při odbavování a za zadržení prvního zvědavého štamgasta (který mě později odchytil a zpovídal při čekání na pivo Rainbowlaugh ). Kdyby se tak nestalo, zajisté by se na nás posléze přišel podívat i zbytek hospody a to by dopadlo celestieví jak.

Vím i, že tento sraz byl pro někoho první zkušeností s takovým postem, jak vystihla jedna odpověď na otázku, co dělají v hale 3 civilisté doprovázeni ithil (díky Pinkiesmile ) k východu: "Oni to fakt zkoušej?" Pinkiehappy Ano, akce zahrnující poníky, cosplaye a duhové barvy vzbuzují spoustu pozornosti, která leckdy nevěští nic dobrého a je opravdu třeba počítat s tím, že se někdo přijde podívat a tedy opravdu dávat bacha Pinkiesmile

Zdravotníkům: jmenovitě Black a Autumnbreeze.

Black si vzal svůj úděl k srdci opravdu skvělým způsobem, respekt za cosplay Rainbowlaugh

Šatnářům: jmenovitě Krajkhour, DoctorPickle, Alexinae, Quint-t-w, Aya Yai a Mancer.

Tedy, fillies & gentlecolts, nedokážu si ani představit, jak by sraz bez vás vypadal Pinkiesad2 Moc díky, že jste se této úlohy chopili, neboť jste zabránili šatní anarchii či zmatku v situaci, kdy by odložené věci zabírali každé volné místo v sále.

Zvlášť ještě zmíním Ayu Yai s Mancer, jejichž jména již nestihla být zahrnuta v guid-booku a které si poslední chvíli hrdinně vzali na starost finální nápor na šatnu, díky vám, švarné dámy Raritywink
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Sójový lecitin - 17.09.2013, 21:56
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Terok - 19.09.2013, 00:08
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 03.10.2013, 18:28
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 04.10.2013, 21:02
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Cailean - 09.10.2013, 12:44
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Čápa - 21.10.2013, 20:12
RE: 4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha - od Pajzl - 24.10.2013, 01:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)