Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
Tak a jsem doma, bohužel píšu až teď, jelikož jsem krapek odpadl oblečenej na postely.

Musím říct že jsem si [spoiler: necon]...sraz zatraceně užil. Je těžké uvěřit, že se to tak změnilo od minulého karaoke. První karaoke sraz byla totiž zároveň má první akce s cz bronies. Jsem si vlastně oťukával, jestli jste kk tehdy. Heh, kdybych věděl jak moc skvělé to bude a na kolika srazech/conech s váma budu lítat Twilightblush.

Zároveň musím poděkovat všem orgům, staffákům a vůbec celkově lidem co se srazu zůčastnili. Všichni jste úžasní a strašně moc vám děkuji za skvělé vzpomínky. Díky vám se můžu jednou za čas cítit že žiju. Díky vám můžu jednou za čas být takovej jakej jsem. Jste ten nejskvělejší fandom, ta nejlepší grupa lidí, co si může jen jedinec jako já přát. Pinkiesad2

Prostě... těším se na další con/sraz s váma... Fingusa out.

Amen
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 22.11.2013, 01:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 11.12.2013, 09:16
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 14.12.2013, 12:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 15.12.2013, 19:30
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 16.12.2013, 01:05
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Fingusa - 16.12.2013, 07:56

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)