Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
Okurka nebo paprika v čokoládě byly taky super (ne, žádnou Dinky nečekám, už jsem to říkala Maidxovi)
A vůbec většina z toho, co se včera událo, bylo super... dodatečně se chci omluvit všem, kterým jsem na závěr buď udělala těžkou hlavu nebo na ně byla v danou chvíli nepříjemná. Není to vaše vina a bylo to pod tíhou okamžiku, nechci vás nijak...však víte...
Jinak velký dík kromě orgů patří všem, co napekli dobrůtky, slečně ze stánku, jejíž nick jsem bohužel zapomněla, ale vděčím jí za super šperk + jí musím udělat objednávku na čapku, a neznámému poníkovi, od kterého jsem obdržela ručně šitou Derpy... Přes ty brýle to nebylo vidět, ale ukápla mi slzička dojetí. A kdo znáte moji vitrínu na poně, tak vězte, že Derpy je teď na čestném místě.
A výtky? K organizaci minimální, to si vyřídíme ve formuláři... ale znova, znova vás prosím: Nebojte se zahraničních hostů. Zkuste jim tu akci trochu zpříjemnit, ukázat zájem, prohodit pár slov, zkusit se seznámit. Vážně. Nekoušou a uděláte jim radost.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 22.11.2013, 01:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 11.12.2013, 09:16
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 14.12.2013, 12:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 15.12.2013, 19:30
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 16.12.2013, 01:05
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Cwossie - 16.12.2013, 20:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)