Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
(16.12.2013, 22:29)Jamis Napsal(a):
Největší odměna pro mě je vidět a slyšet, že se líbilo a že naše úsilí má smysl Twilightsmile tímto ještě jednou dík všem, kteří se zasloužili o to, že Karaoke proběhlo.

Bylo fajn, že tentokrát si většina organizátorů (včetně mě) našla víc času na setkání s ostatními - bylo zase vás zase potkat a prohodit alespoň pár slov Pinkiesmile jak jste viděli: jak nemám čas povídat s jedním či dvěma, tak pak nevím, kdy s řečněním přestat Rainbowlaugh příště už slibuju dám větší pozor na limit a program.

Fotky z mého foťáku (tentokrát pořízené samotnou Photo Finish v podání Northern Cross) ještě čekají na přetřídění. Snad se k nim dostanu co nejdříve - zdraví mi teď bohužel vypovědělo službu, takže zůstávám doma v posteli s rýmou a nachlazením.

(16.12.2013, 22:03)pidi Napsal(a):
Citace:
Nebojte se zahraničních hostů. Zkuste jim tu akci trochu zpříjemnit, ukázat zájem, prohodit pár slov, zkusit se seznámit. Vážně. Nekoušou a uděláte jim radost.


Cwossie má pravdu! Hosty z UK zatím nemáme, většina z nich umí anglicky asi tak jako vy všichni. Určitě se domluvíte, ruce a nohy nejdou zapomenout doma. Twilightsmile

K tomuto se připojuju - cizinci nekoušou a máte konečně možnost si v praxi vyzkoušet to, co vás učí ve škole Ajsmug že vaše angličtina není vybroušená vůbec nevadí - ona se jinak než mluvením vybrousit nedá a tohle je skvělá možnost, jak svoje schopnosti vylepšit.

Citace:... a pirátské vylepování plakátů! AJ lie

Málem bych zapomněl... Trollestia by z vás měla radost Rainbowlaugh na konci Karaoke už jsem neměl sílu na to nějak reagovat... ani ne tak fyzickou jako mentální Rainbowlaugh Rainbowlaugh ... a ta fronta po skončení mě dorazila snad ještě víc, než když jsem ten samý plakát našel doma v kuchyni přilepený na skřínce Pinkiehappy
Nedovedl bych to rict lepe. Twilightsmile Neexistuje lepsi odmeny za praci, nez bavici se ponici. Twilightsmile
Takze brzy na dalsi akci! PragoFFest vola!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 22.11.2013, 01:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 11.12.2013, 09:16
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 14.12.2013, 12:09
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 15.12.2013, 19:30
RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od Sójový lecitin - 16.12.2013, 01:05
Re: RE: Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš! - od CrystalShine - 17.12.2013, 00:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)