Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
#27
Musím říct že Discord mě v dvoudíle pobavil nejvíc.
Ať už jako cowboy na Applejack nebo jako uklízečka kvůli Fluttershy pohledu. Rainbowlaugh
Jinak jsem s bratrem celkem pozorně sledoval ty flashbacky a mám otázku...
Poté co se Twi poprvé napila toho lektvaru, tak byla v místnosti a tam (asi) mluvila s Lunou. Celestie tam vidět nebyla, a Luna nejspíše odpovídala tedy na Twilight. Ale poté co už Nightmare překonala, nebo jak to napsat, Celestii tak už je to opravdu flashback, takže tam na ni nereagují. Je to asi nesrozumitelné, za to se omlouvám, jinak to ale zkrátka nesepíšu. Twilightblush
it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes it goes guillotine Rainbowdetermined2 Rainbowdetermined2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Fast Bolt - 23.11.2013, 23:22
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)