Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
#45
Opening byl prostě epic, simply epic Raritywink


Ale teď vážně. První epizoda byla sešívačka. Takhle to dopadá, když toho chcete udělat moc na malém prostoru. Tady konkrétně mluvím o scénách "Twilight je pořád naše kamarádka, i když je Princezna, tak se nic nezměnilo," a "Princezno Twilight, teď jsi strašně důležitá, nejsi moje studentka, princezna Luna něco, jsi moje zástupkyně, tak se podle toho chovej." Zcela zbytečné, samoúčelné.

Pak následovalo schéma "The Return of Harmony". Dějí se divné věci, tak ukažme, jak se s tím ponící vypořádávají!

Královské stráže mají ... mužné hlasy. Hmm. Rainbowwild

Už jsem zmínil, jak otravné byly Spikeovy gegy? Ne? Spikeovy gegy jsou otravné.

Discordovo tlachání o ničem bylo o ničem.

Zecora má ve svém repertoáru lektvar, který může použít jenom Alicorn. Jak tedy tuší, co dělá, když ho může použít jenom alicorn? No dejme tomu, ale ta břečka nemusela vypadat jako sperma.

Flashback s Nigthmare Moon. Ačkoliv povedený, zcela zbytečný a samoúčelný. Když nemáte co pořádného leaknout, tak nažhavíme fanoušky náznakem Celestiiny smrti.Facehoof Jsem zklamán.

Flashback s Discordem. Tak ten byl povedený. Škoda, že Meghan nevyužila jeho potenciálu - a to stačilo vymazat Nightmare Moon a přidat Discordovi. A bylo by to hned o něčem jiném, protože tady už jde o zápletku.

Flashback s jabloní Harmonie. No samozřejmě, jak jinak by na to Twilight přišla.

Ve scéně, kdy procházejí lesem a posílají Twilight domů, vypadá Twi tak zranitelně... ach, málem jsem ukápl slzu.

Proč mám pocit, že Applejack je ta, která by měla Main6 vést? Protože to tak je. Měla by sis v týmu sjednat pořádek, Twilight.

Dobrodružná vložka.

Motivační proslov. No, dejme tomu.

Ozvobození princezen. Proč se Celestie chová, jako by ji bylo všechno na světě ukradené? Možná je to robot.

Myster box. wow, vážně? Zaprvé to tu už jednou bylo, za druhé... je to prostě laciné.

Další Discordovo plkání. Už ho začínám mít plný kecky, jeho a těch rádoby vtipů.

Zvedání slunce. Ta scéna mi celkově nějak unikala.



Zápletka bez villaina byla slabá, ale konstruktivně lepší, než Crystal Empire.
Charaktery se nijak zvláště neprojevily. Kromě Applejack všichni prostě dělali to, co jim někdo řekl a co od nich čekali fanoušci. Co se týče Twilight samotné, je dobře, že se jí snaží nechat takovou, jaká je, ale snaží se příliš tvrdě. Je to moc okaté. Malé plus dávám její Alicorn formě - je to sexy. Co mi ale začíná lézt krkem, je hlas Tary Strong. Přijde mi, že se nad svoji roli příliš povznáší.

6/10 - Not impressed. Ale jsem rád, že se nenaplnily nejhorší obavy. Zatím.

Až se dobře vyspím, možná na některé věci změním názor.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od RadlanJay - 24.11.2013, 01:25
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)