Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
Právě dokoukáno.. No, nečekal jsem nic přehnaného a moje očekávání to tak nějak splnilo. Začátek byl dobrý, už jsem si říkal, že to bude hyperawsum, ale pak začaly přicházet drobnosti, které mi to tak nějak kazily.

Obecně vzato mi přišlo, že ten díl měl spousty hluchých scén a místa, která měla potenciál musela ustoupit nudným vyplňovačkám. To vysvětlení těch rostlin mi přišlo poněkud křečovitý a taky mi trochu vadila předpokládatelnost téměř všeho, co se tam stalo. Pro malí hločyčki doprí, ale pro dospělého diváka už trochu nudné.

Největší problém je pro mě ale v současnosti to růžové kudrnaté prase. Časy, kdy byla pinkie vtipná jsou už dávno pryč. V posledním díle trojky to vypadalo nadějně (scéna s vyprsknutím vody), ale teď mi přijde, že z ní je typický blbeček, co se mu mají všichni smát, jak je blbý (padání ze schodů, přehnaná fixovanost, naprostá nerozvážnost a idiotské chování postrádající jakékoli náznaky zdravého rozumu). Dříve bylo legrační, když udělala sem tam nějakou vtipnou scénu, ale co je moc, to je příliš, její pseudovtipy jsou křečovitéa cekově působí jako takový hodně špatný Forrest Gump, který je blbý, všichni se mu smějí, že je blbý a on se směje taky, protože si myslí, že je vtipný. (end of my lament)

Jinak mi udělal radost John de Lance, který se nechoval jako hodňoučký napravený villan, ale jako někdo, komu je jedno, co je kolem, hlavně když on sám je spokojený. Správný sobec a cynický kliďas, to mám rád Rainbowlaugh

A ještě jedna drobnost. Poslední dobou mi tam trochu chybí takové ty poschovávané reference, které mám já osobně hodně rád. Vezměme si například ceremonii po zastavení Discorda, která byla vystřižená ze Star Wars, Big Lebowski bowling ponies, nebo podobné vtípky animátorů. Ne, že by tam teď nebyly, ale jsou až moc okaté, a to je možná trochu škoda.

Takže nakonec za mě slabě nadprůměrných 60%, podle synopsí se ale těším na další díly, to už vypadá slibněji.


Zajímavé a legrační recenze: Terodeness, Radlan Jay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)