Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle
Na to jak moc velký hype kolem toho byl, tak to bylo pro mě docela dost meh... Bylo tam pár výborných a epických momentů, a to zejména pohled do historie, bitva mezi princeznami, zastavení Discorda, původ Elementů, ale jinak zbytek byl moc konstruovaný a prvoplánový. Proč musela Twilight odejít? Nestačilo by, aby jí rovnou odtáhly ty kořeny a snažili se jí udusit, aby jí její přátelé následně zachránili? Musela odejít jenom kvůli tomu, aby tam scénáristé dali nějakou lekci o přátelství, bez které by se to možná obešlo (ale to by pak už asi nebylo moc v duchu MLP:FiM), nebo aby měl Discord o pár vět navíc *cough*fanservice*cough* Kromě jiného to ani nedávalo smysl, aby "Jiskra" elementů harmonie byla poslána domů a poslušně poslechla, aby se následně po pár větách s duchem chaosu vrátila sama zase zpátky a stala se z ní "damsel in distress". Zbytečné plýtvání stopáží, co mohla být využita mnohem zajímavěji.

Celkově ten díl trpí na špatný scénář. Dialogy byly prázdné, moc rychle se stávaly moc náhodné věci a celý díl měl velmi zvláštní tempo. Téměř mi přišlo, že ani pořádně nezachovali postupy antického dramatu, které vždy v MLP tak krásně fungovaly. To i úplně první dvojdíl byl lépe napsaný a nepřišel mi tak uspěchaný a ve výsledku docela nezajímavý.

Discord měl dobré hlášky a také se mi líbilo, že Twilight se zas zcela nelíbí, že je princezna a chce být raději se svými přáteli, než se věnovat všemu tomu "princess stuff"

Celkově by bylo lepší, kdyby se dvojdíl více zaměřil na pohled do minulosti a rozebral více příběhy o Celestii a Luně, nebo o tom odkud se vzal Discord, než nechat M6 prakticky zbytečně pobíhat do Everfree Forest.

Za mě 3/5. Try harder next time, Meghan McCarthy. Jsem zvědav na další díly S4 a rozuzlení podivné tisícileté osudové truhly.
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Host - 24.11.2013, 15:20
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Honzdir - 24.11.2013, 17:36
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 14:21
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od Sójový lecitin - 25.11.2013, 19:48
RE: Epizoda 1 + 2: Princess Twillight Sparkle - od MBite - 25.11.2013, 20:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)