Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BronyTours] BUCK 2014 - Zpátky ke kořenům
#17
12000 je moc. Loni mě to vyšlo na nějakých 8000 - 10000.

Angličané za jídlo utratí skoro nejméně v Evropě (11% příjmu). Takže v tom marketu najdeš za libru nejen ten velkej tousťák, ale dvě klobásy s 96% obsahem masa, čtyři čokoládový muffiny nebo půl kila lékořicovejch bonbónů. Vcelku kdekoli pak v mekáči cheese za stejnou sumu... No stress. Francie byla v tomhle větší záhul.

V neděli jsme šli jsme na oběd do All-You-Can-Eat restaurace za 7 liber (230Kč). Bylo tam asi 20 pultů s jídlama z celýho světa. Bylo jasný že není v lidských silách to sežrat, ale samozřejmě jsem měl potřebu ochutnat úplně všechno.
Takže jsem si naložil sushi, mořský plody, grilovaný řasy... ...po nich mě to nadšení zkoumat nový věci přešlo (jsou fakt hnusný) takže pizza, masový koláč, mushroom stew, pár indickejch věcí s plackama a čtyři druhy rejže, dušený hovězí, vepřový ve sladkokyselý omáčce, tofu, bambusový výhonky, grilovaný žebra v medu, cibulový kroužky, gyros, slaninová zmrzka...

...co k tomu dodat... ...vzpomeňte co stojí burger ve Skanzenu.
...a nebo si představte Jamise s Terokem v cosplayích jak ohlodávají kosti Trollestia
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [BronyTours] BUCK 2014 - Zpátky ke kořenům - od pidi - 07.01.2014, 01:38

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)