Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies a ekologie - zachraňujete planetu?
#49
Ne, nic nezachraňuju a samotná ekologie se vyvinula ve velice výdělečný biznis a zároveň nástrojem na získání moci. To nemá se skutečnou záchranou planety nic společnýho. Navíc, lidi nejsou tou nejhorší ekologickou pohromou, co zem postihla. Proti tomu, co se na zemi dělo na začátku a konci druhohor jsem my s naším znečištěním úplní amatéři. A dnes? To, co natropí výbuch jedný sopky...tak na tom musí lidi hooodně dlouho pracovat, aby se takové sopce vyrovnali. Twilightblush
No a globální oteplování? Kapitola sama o sebe. To ani nebudu komentovat. Pinkiehappy
Já osobně se snažím chovat tak, abych nebyl za totální prase. Nejezdím na trafoolej, netopím uhlím (topím zemním plynem), nevylévám olej, elektrolyt a jiný hnus do kanálu, nebo nedejbože do půdy, nebo potoku...Papír házím poctivě do papíru, plasty do plastů. Za jízdy nevyhazuji odpadky z auta a když od někaď odcházím, nezůstávají po mě plechovky, flašky, konzervy a ani žádný jiný nepořádek. Myslím, že pokud se takhle budeme chovat všichni, tak nic moc nebude třeba zachraňovat.
V otázce výroby elektrické energie budu možná za černou ovci, ale osobně jsem za jadernou energii. Nic lepšího zatím bohužel nemáme a ani mít asi nebudeme. Vodní energetika se u nás nedá používát ve velkém, větrníky a solár mají minimální výkon (nestačilo by to) a uhláky jsou humus. Twilightblush
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Bronies a ekologie - zachraňujete planetu? - od Pony-Motronic - 09.01.2014, 18:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)