Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roznos pony letáčků na PGF za volnásky
#1
Ahoj poníci!

Jak jste si určitě všimli, nedávno proběhla soutěž o design letáčku pony linie na PragoFFest. Vyhrál ji Baterka a tímto mu ještě jednou gratuluji a děkuji za ochotu předělávat letáček dle Vaškových představ Pinkiesmile

Ale ted k tomu co vám nabízím. Letáčky je potřeba rozdistribuovat a za to jsou volnásky. Dle posledních informací budeme mít letáčků 1800 a za 200 letáčků je jeden volný den. To tudíž vychází na 9 poníků. Máte zájem? Pokud ano, napište jak sem do threadu a pak mě PM. Rozhodovat se bude podle toho, kdo dřív napíše sem.

Jak si letáčky převzít?
Ideálně tento pátek (10.) ve Skanzenu. Případně pak v úterý (14.) tamtéž. Pokud jste pražáci, ale nemůžete se dostavit ani na jeden ze srazů, tak mi do PM připište kdy a jak zvládáte (víceméně pořád pendluju v centru a v bízkém okolí, takže by to neměl být problém). V případě, že jste mimopražští, letáčky vám pošlu poštou (obyčejně) a za poštovné mi na Pragáči koupíte třeba cider Pinkiehappy V tom případě nezapomente do PM připsat adresu.

Jaká jsou pravidla pro roznos?
Budu citovat web FF.
Citace:Zajímá nás zejména distribuce na VŠ kolejích a SŠ internátech, po jednotlivých pokojích, protože je poměrně účinná, stejně jako rozdávání letáků při projekcích SF&F filmů v kinech nebo samozřejmě na conech, LANparties a videoherních akcích, dřevěných bitvách, turnajích Magic the Gathering apod., deskových herních akcích typu Bambiriáda, velkých kulturních akcích ve vašich městech, ...
Dále pak při roznosu udělejte alespon jednu fotku (lépe 2-3, ale zase mi jich neposílejte 10) a napište report kdy a kde jste letáčky rozdali. To mi pak napište do PM. Na tohle je deadline do 17.1 do večera.

Jak volnásek uplatnit?
Za prvé musíte být na PGF přihlášeni v Amberu. Pak vám (předpokládám 18.) pošlu kod volné vstupenky. Ten uplatníte tak, že v Amberu zeditujete přihlášku a zadáte ho do pole pro volnásky. Pak už nesmíte nic jiného měnit! Potvrdíte a pak tušim ještě jednou potvrdíte. A hotovo. Toto je třeba udělat ideálně do 19. do půlnoci, případně pak do 23.

Chybí tu něco? Ptejte se! Pinkiesmile

Seznam zájemců
Tydlitele (Alkoholik) - DDR středa
D´Artagnan - DDR středa
Marylee - čajovna čtvrtek
Cross - pošta
Baterka - pošta?
Mrak - DDR středa
madA12345 - pošta
Katije (ze školy) - škola
Feathers Dash - Skanzen pátek
(Počet zbývajících volňásků = možná 1, možná 0)

PS: omlouvám se za grafickou úpravu a chybějící diakritiku
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Roznos pony letáčků na PGF za volnásky - od Tom0147 - 08.01.2014, 12:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)