Anketa: kdo jste nejvíc ?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
pesimista
23.08%
12 23.08%
optimista
42.31%
22 42.31%
realista
34.62%
18 34.62%
Celkem 52 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ?
#36
Taková otázka vede k hlubokému zamyšlení a sebeidentifikačním analýzám  Rainbowlaugh

Když plánuji své budoucí kroky, tak předpokládám ty horší scénáře, kterým budu muset čelit (pesimista?) a tak se na ně vnitřně připravím, aby mě nezaskočily. Tím se cítím klidnější a mé obavy z budoucnosti jsou menší. Zároveň důvěřuji svému andělovi, který mě životem doprovází, takže vím, že se mi nic hrozného stát nemůže (optimista?). 
Myslím, že ve výsledku převažuje ten optimismus, protože se svým strážcem po svém boku jsem prakticky nezničitelná, takže si hodlám svůj život užít až do konce Pinkiesmile . A smrt je pro mě pouze přestupem do jiného vlaku, takže ani z ní strach nemám Rainbowdetermined2 . Život je jen hra a je na každém z nás, v jakém herním žánru se bude odehrávat  Ajsmug Já ráda simulátory, takže hodlám farmařit, starat se o rodinu, budovat a tak  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - od Mr.LaLike - 01.05.2014, 16:51
RE: Jste spíše pesimista,realista nebo optimista ? - od EresielRanwa - 27.04.2016, 11:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)