Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Animeshow 2014 (21.-23.3.)
#97
(23.03.2014, 21:20)EvkaSoňa Napsal(a): Napriek tomu, že som nemohla prísť, ste sa mi postarali o skvelý zážitok Pinkiesmile Ďakujem veľmi pekne všetkým tým, čo sa podieľali na fotkách pre mňa. Netušíte, ako ste ma potešili... všetkých vás mám rada Pinkiesad2

Rádo se stalo Pinkiesmile doufám, žes dostala i ta objetí, která jsme posílali Ajsmug

Za mě až na pár škobrtnutí (ale to se spraví) to byl fajn víkend. AnimeSHOW a IstroCon nikdy nezklamou, co se týče zážitku Pinkiesmile ať už jde o ty malé jako focení co chvíli, zábava, setkání s lidmi, kteří si pamatují s minulých let (zdravím všechny z Indianu! Rainbowlaugh ), nebo prostě jen carpe diem, nebo jde o ty větší - jmenovitě:

* rozdíl mezi CZ a SK publikem
* jak získal PartyScratch svůj CM za navigaci aneb noční Bratislava je prostě awesome
* překvapení pro Creepyho (to byl ten moment: "Teď se na vteřinu zastav, uvědom si, co se děje a už nebudeš pochybovat o tom, že ty z normálního pohledu střelené momenty, jsou ty nejlepší")


Abych nezapomněl... zdravím odvážné Vlče Twilightsmile doufám, že se s ní budeme vídat častěji Ajsmug

(fotky: comming soon!!)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Animeshow 2014 (21.-23.3.) - od Jamis - 24.03.2014, 11:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: