Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Animeshow 2014 (21.-23.3.)
Supr akce. akorát jak mám ten depcon tak mě žádná lepší chvála nepnapadá Rainbowlaugh

Na akci jsem si porvé vyzkoušel cosplay a je to o 120% víc cooler najednou jakoby člověk měl o několik desítek víc kamarádů které sice nikdy v životě neviděl ale oni jsou z toho setkání štěstím bez sebe Rainbowlaugh

Překvapilo mě že to vypadalo jakoby každej druhej návštěvník měl nějakej cosplay což při tom návalu lidí bylá pěkná dávka cosplayů. Plus k tomu ta soutěž cosplayů které byly naprosto perfektní. S cosplayema je to prostě na zážitky lepší level Twilightsmile

Trochu mě mrzelo že jsme neměli vlastní místnost jako na Pragoffestu(můj první con) kde jsme měli po celou dobu jednu místnost kde poník mohl složit křídla i hlavu a odpočinout si od proudících davů na chodbě. Nadruhou stranu jsme se díky tomu učili nefluttershyovat. Nejoblíbenšjší místa byla zdržovat se uprostřed nad schody nebo před dlouhou choddbou Rainbowlaugh Ale míst na výběr moc nebylo tak holt někde jsme to ucpat museli. Rainbowlaugh

Milé překvapení bylo že u stánku prodávali celkem povedené čínské plyšové poníky které měli vlasy i ocas ale bohužel jejich oči vypadali že čínškým dělníkům zrovna před výrobou dozrála rýžová pálenka. Handmade poníci u jíného stánku byli také zajímaví.

Taky se se mnou(v cosplayi) někdo snažil natočit rozhovor co jsem to vlastně zač. vysvěltení že jsem rainbow dash z kresleného seriálu my little pony jim nestacilo. Patrně chctěl tazatel s mikrofonem naznačit že se chovám dětinsky a tak se mě asi 3x vyptával jestli MLP neni "rozprauka" jenže já nevěděl co to znamená tak jsem se odpovědi vyhýbal takže se mnou byla řeč jak rozprávka Rainbowlaugh a když jsem se nakonec přiznal že nevim co to znamená Pinkiehappy tak naštvaně odešel ani nepoděkoval za rozhovor Rainbowlaugh


fotek jsem moc neudělal dělo se tam tolik zajmavých věcí že jsem nevěděl kde začít. Foto
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: My Little Animeshow 2014 (21.-23.3.) - od houpe - 25.03.2014, 17:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: