Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci.
(14.12.2016, 14:41)DoktorPetr Napsal(a): Než začnu kritizovat, stálo by za řeč také to, že se prodloužil rychlíkový spoj Praha - H.K. do Meziměstí. Nevím, co je na tom dobrého, nejezdím tam, ale určitě je to dobré.

Tvl  Rainbowlaugh  Protože jsem v oblasti, tak jsem si to schválně vyhledal. Asi se jim podařilo spojit nějaký předchozí rychlík s normálním navazujícím spěšňákem do jednoho.
Jako jo, pro cestující je příjemné, že pokud tímhle jedním spojem jedou z Prahy až tak daleko, tak ušetří oproti starému jeden přestup (teda možná dva, jestli v téhle časové poloze měl původně konečnou v Hradci a nejezdil až na Trutnov), ale když vidím trasu... Nejdřív jsem čekal, že to protáhnou Trutnovem do Teplic a pak dál na sever, a ono ne, oni to poženou tady spodem přes Náchod! Tak strojvedoucí budou mít veselo s přepřaháváním ve Starkoči a Václavicích, což jim fakt nezávidím.
A opačný směr mají pěkně ráno, aby se do Prahy dostali na svěží osmou hodinu. Nejsem si jistý, jesti tu takhle brzy něco jezdilo, snad ani ne - to se dá za plus považovat. Asi už vím, čím se budu dopravovat k autobusu na letoší Galacon  Ajsmug.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Železniční Nadšenci i modeloví železniční nadšenci. - od Quint-t-W - 14.12.2016, 18:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)