Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me
#32
Applejack nemívala ve zvyku poníky takhle rozmazlovat, ale podle mě taková nečekaná odchylka od chování byla způsobená prostě tím, že uvěřila, že je AB v nebezpečí a naprosto bezbranná proti čemukoliv.

AJ je prostě potřeba přesvědčit. Když je přesvědčená, že se o něco nemusí starat, pak to dokáže brutálně ignorovat, a když je přesvědčená, že se o něco musí starat, tak je tím posedlá, i když v žádném takovém případě její chování není adekvátní realitě. Prostě palice - v dobrém i ve zlém.

No a zřejmě AB po ní tuhle paličatost zdědila Rainbowlaugh


A ještě jiná věc: Mám pocit (a nejen u téhle epizody, ale už ve mě nějakou dobu narůstá, i když zrovna v téhle je to výrazné), že poníci se chovají extrémně ''kamarádšoftsky''.

Když jsi nový/cizinec, tak jsi extrémně podezřelý (až nevítaný) a zřejmě by tě nechali chcípnout na ulici, možná dokonce sami vyhnali. Když ses ale s nimi blíže seznámil a ukázal se jako kámoš, tak se k tobě chovají extrémně vstřícně (až vlezle a dusivě).

Otázka je, jak do takhle fungující společnosti proniknout jako nováček (i když by nebyl problém vyměnit soukromí za přátelství, jde spíš o to, jak by bylo možné se s nimi duševně sladit, aby ti dali nějaký kšeft).
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - od illindor - 09.03.2014, 01:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)