Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me
#33
Parádní epizoda, a navíc pěkná lekce. V půlce to přešlo do hodně dark podoby - ta chiméra (FTW řecká mytologie) byla hodně creepy, a nepamatuji si epizodu, ve které by bylo až tak explicitně vyřčeno, že někdo někoho chce zabít. Brrr!

Také mě přijde, že by to mohl být výtvor chaosu stvůra, pozůstatek z dob Discordovy nadvlády nad Equestrií. K této myšlence mě přivedly oči toho hada, které se v jednu chvíli proměnily v ty samé spirály, jaké se objevily v očích Mane 6 při "diskordaci".

Co mě také potěšilo, byly různé cute momenty a maličkosti - třeba když AJ zvedla uši, když jí BM utěšil, nebo když Sweetie Belle spala. Ta nová vesnice/městečko je také malé plus.

Nevím, zdali to skladiště klobouků zničí nějaké headcanony, no ne definitivně. AJ pořád mohla dostat ten klobouk od jejího otce, či ještě lépe, všechny! Proč má Apple Bloom tolik mašlí? Možná je dostává k narozeninám či tak, proč by to samé nemohlo být s AJ a jejím tátou? Vypadá to, že je tam více velikostí, to by to také podporovalo.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - od Fun1k - 09.03.2014, 01:52

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)