Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me
#42
Pripájam sa k tým, ktorých táto epizóda sklamala. Ale zase už podľa popisu som vedela, že to nieje moja šálka kávy a netešila som sa na ňu, takže vlastne "splnila moje očakávania".

-Téma "Dokážem, že sa viem o seba postarať sama" je už otrepaná a pre mňa nezaujímavá. A ešte k tomu Applejack.. poník, ktorý mi vždy príde ten najrozumnejší z Mane six (spolu s Twilight) sa zrazu stane úplným.. (ako to vyjadriť).. hlupákom? Napriek tomu však v mojich sympatiách neklesne. Je to len jedna epizóda (dúfam, že i jediná) a nenechám si ňou skaziť pohľad na svoju obľúbenú postavu.
- Epizódy o Apple family ma už začínajú trochu otravovať. Väčšina epizód zameraných na AJ zahŕňa aj jej rodinu. Nemám proti nim nič, mám ich všetkých rada, ale epizódy zamerané na Apple family mi prídu trochu nudné. I keď táto sa týkala len 2 z nich, stále sa to týka len Appleovcov a CMC.
- Tá Chimére podobná príšera mi tiež nesedela. Niesom fanúšik viachlavých bytostí a neviem prečo, ale trochu mi kazia pocity z epizód.

+ Temný nádych. Potešila ma "ohnivá bažina". 4. séria je plná temného nádychu a v niektorých epizódach ma nenadchol, ale som zaň celkom rada.
+ Humor. Scéna so Sweetie Belle a Scootaloo kryjúcimi Apple Bloom bola skvelá. Mne naopak to, že sa Scootaloo v tej skrini prekríkla, prišlo vtipné. Rainbowlaugh
+ AJ sa síce chovala prehnane, ale jej "materinská" starostlivosť o AB ma dojíma a je úžasná. Stále si musím zrovnávať vzťahy AJ a AB vs. Rarity a SB. Je vidieť, prečo mám AJ aj ako poníka, aj ako sestru radšej, než Rarity.

Takže moje hodnotenie epizódy je 5/10.
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - od Annabell - 09.03.2014, 16:27

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)