Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me
#43
Pokud bych hodnotil ve srovnání minulého dílu s breezies tak by to bylo ještě dobrý ale jinak i tato epizoda byla takovou nudnou.

AJ se chovala jak šílená nebo spíše posedlá. Podobně se chovají nemocní lidé co třeba mají strach ze špíny a nečistot a potřebují mít všude kolem sebe pořád uklizeno.

Už ani nepamatuji, kdy holky řešily klíče. Jako by hlavní kampaň byla odstrčena někam na nedůležité místo. Taky mě docela nudí tyto zbytečné epizody, kde se postavy stávají úplně někými jinými než je známe z předešlých epizod viz. přehnaná Applejack.

Hodnocení: 4/10 - každé další shlédnutí by zřejmě snižovalo známku.

Předešlé série (obzvláště série 1. a 2.) měly 3-4 díly nudné, zbytečné nebo špatně vymyšlené.
Ovšem tato čtvrtá série to má spíše naopak. Zatím jako dobré epizody hodnotím č.1+2, č.3, č.8, č.9 a č.14
Ostatní epizody mě nijak nenadchly a už si dokonce ani nepamatuji co se v nich přesně událo. A to jsem je zkouknul radši dvakrát.

Možná už asi stárnu. Všiml jsem si, že už se na každý další díl netěším jako dříve. Minulý díl jsem shlédl až ve středu přesto že jsem měl celý týden čas.
Nebo to současní tvůrci MLP flákají. Což je určitě důvodem mého nezájmu. Pinkiehappy
A pilot is an artist, expertly maneuvering his brush across the sky to create a masterpiece.

If the king doesn't move, then his subjects won't follow.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 17: Somepony to Watch Over Me - od MiyuGreer - 09.03.2014, 16:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)