Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků?
#6
Nedá mi to. Musím se zeptat: Jaké to bude mít účel?

Předpokládám, že se ti tam nezatoulala ta nula navíc, takže to je opravdu půl mega. Ale mám pochybnosti, protože člověk, který má nazbyt půl milionu se nemusí ptát po fórech, co se mu líbí, ale koupí si to.
Pokud máš půl mega zbytem a chceš něco exkluzivního, jdi do pozlacenýho iPhonu, kterej prostě nemá nikdo.
Pokud chceš kvalitu za "rozumnou" cenu, dají se s půl milionem dělat jiné divy. Počítač v ultimátním výkonem, solidní zvukový systém v baráku, ultrapřenosný notebook... fantazii se meze nekladou.

Podle mě ale do exkluzivity nemá smysl investovat. Už jsi viděl tohle?
[Obrázek: apple_thinkdifferent.jpg]
Exklusivní byl prostě iPhone 1 ve své době. Dneska už to taková sláva není.

Hraješ hry? Kup si herní sestavu s widlema. Děláš grafiku, zvuk a videa? Kup si výkonný Apple a spoustu monitorů a zvukovej systém. Potřebuješ telefon? Nechoď do Androidu. Lítáš po všech čertech? Pořiď si ultramobilní laptop. Nevíš, co chceš? Tak si udělej rozpis věcí, co děláš a podle toho se rozhodni.

Rozhodně nemá smysl jít do iPodu, když máš iPhone. iPod je ořezanej iPhone. Stejně tak podle mě nemá smysl jít do tabletu. Na čtení v posteli telefon taky stačí, stejně jako na rychlé přečtení mailu. Psaní mailu je ale mnohem pohodlnější na laptopu nebo počítači. Dokážeš si představit, jak přijdeš domů a na nabíječku připojít laptop, tablet, mobil, mp3 přehrávač... Ne díky. Z toho jsem už vyrostl. Jediné, co mám, je mobil, který nosím fakt všude a zbytek řeším na PC. V práci operuju na noťasu, ale prakticky ho nepřenáším. Přenos dat řeším vzdáleně nebo přes cloud (rozumněj Gdrive). Proč ssebou tahat spoustu nepotřebnýho náčiní?
Tablet možná má smysl, když máš děcka, ale těm bych nesvěřil zařízení za 17 kolíků. Když už se má něco rozbít, tak na tabletu za tři litry taky vyžijou. Ať si na něco dražšího našetří samy.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Kdyby jste na to měli peníze šli by jste do Apple výrobků? - od Elevea - 11.03.2014, 11:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)