Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reference na MLP, či MLP reference na něco jiného
(03.01.2013, 20:53)Azuliana Napsal(a): Ano! 18 a 88 jsou zlá čísla! Pokud je vám 18 nebo 88 let, podporujete nacismus! Všechny 8, 18 a 88 zakázat!
Seriously, tohle je ta nejvíc ridiculous konspirace jako jsem slyšela. Je to stejné, jako když je z podpory nacismu nařčen fanoušek Tolkiena nebo kdokoli, kdo zná a umí severské runy.
A co teprve chudáci, co vyznávají východní náboženství! To je samá svastika! Pinkiehappy

No s timhle je to trošku složitější... 18 a 88 opravdu používaj náckové, většinou jakmile vidíš na netu nicky, který končej jednim z těhle dvou čísel (ještě líp kombinací 18/88) tak se jedná o nácka. S tim, že by celá scéna byla udělaná jako podprahová propagace nacismu souhlasit nemůžu, ale nemůžu to ani vyloučit. S tim, jak nás v současnosti ovládá pár světovejch elit, zakládajících svý vidiny dokonalýho světa na podobnejch pravidlech, jako Hitler (dokonce dost lidí tvrdí, že na něj přímo navazujou), bych se ani nedivil, kdyby tam někdo takovej vzkaz protlačil. Peníze dokážou všechno a když řeknete animátorovi: "Tady máš pár set dolarů navíc a dej těm poníkům takový a takový čísla" tak to s chutí udělá, aniž by si zjišťoval proč. Na jednu stranu nemá cenu hledat v tomněco hlubšího, na druhou stranu nikdy nevíš, odkud se na tebe podprahový zprávy valej.

Mimochodem když jsem ten díl sledoval, tak jsem si taky těch čísel všiml... Ne teda všech, jenom 42 u TS (kvůli stopařovi) a 18/88 u background ponies...
Fluttrershy's a best pony Flutterryay

Lidi se prej od zvířat odlišujou tim, že myslej... No já nevim, ale asi žiju v zoo...

Rada do života: Minulost nezměníš, přítomnost je vlastně už pryč a budoucnost neovlivníš - proč něco řešit?

Anti Everything and Everyone front Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Reference na MLP, či MLP reference na něco jiného - od Nasut - 23.03.2013, 01:57

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: