Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 23: Inspiration Manifestation
#22
Zatím se necítím na víc komentářů než na obvyklý výlev okamžitých reakcí.
No poníčku, to je ale různých slavností a jarmarků.
Znají tam vůbec pojem "všední den"? Zatím mi všechny dny připadaly jako "vbarvené".

Spiku. Nevím, jestli sis všimnul, ale... Toto je minimálně druhý tajný úkryt s příhodně souvisejícím obsahem, který jsi našel. Neminul ses povoláním?

Všechno se bortí do klasické bezedné jámy aniž by si toho všiml. Budu milý - budu to považovat za předzvěst jak bude díl probíhat dál.

Promiň, Rarity, že mi to přišlo vtipné, ale ... Nom nom nom? Ajsmug

Takže... tato kniha ovlivňuje auru jako alicorn amulet. Kdyby se účinky obou spojily na jednom nositeli, vyrušily by se, nebo by nám vyšel kouzelný semafor? Rainbowlaugh

For your puppets? Myslím, že problém je v místě pro něco jiného začínajícího na "p". A správné slovo se dá najít v obou jazycích. Derpytongue2

Šílená myšlenka dne: daly by se s tím vytvořit i digitální věcí? Ve stylu "kouknu na prázdnou obrazovku, a vytvořím PC hru"? No, kdyby ne, tak třeba vytvořím počítač už se hrou, to by třeba taky šlo.
Na zkoušení ale zřejmě budou potřeba dva. Jeden, aby tvořil, a druhý, aby fackoval zpět do reality.

It's just a dress... now. Kam až to asi zajde?

Až tam? Takže teď má Octavia (a ti dva vedle ní) dvojnici? Rainbowhuh

Pinkie Pie vyvedená z míry. To se tak často nevidí.

BLOSSOMFORTH! Yay! Pinkiehappy

A je jasno. Spike je napůl had. Jak jinak by tu knihu dokázal spolknout?
Snad má dostatečně silný trávicí trakt, protože ta kniha určitě bude chtít i ven... Applejackconfused

"It was probably the owl"
Proč mám pocit, že kdybychom rozuměli soví řeči, tak by ji zde vypípali? Rainbowlaugh

... Aspoň že ty vozy mají kola. Trixieshiftright

Hm. Docela rozumně umístěná pojistka. To jsem nečekal.
Asi tu knihu vytvořily Celestia a Luna pro první kroky budování Equestrie, když neměly pořádné zázemí.

"Dark magic"? Kolik poznatků o magii Equestrie vlastně máme?
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 23: Inspiration Manifestation - od Quint-t-W - 27.04.2014, 08:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)