Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
#34
Hm.

Nevím no, ohledně děje
připadá mi to jako víc filler epizoda než skutečné filler epizody (filler epizoda určená pro druhý díl) Rainbowlaugh I když se tam dějí ''velké'' věci, uchvacují mě mnohem méně než ty bezvýznamnější, protože se k nim děj dostává dost klopotnými vycpávkami, které mi nesedí.

Ale hodně se těším na druhý díl, tenhle úvod mi připadal nahrubo sflikovaný dohromady a veškerá tíha příběhu bude ležet na druhé části. Což je škoda, protože dobře třetinu zápletky mohli vyřešit už teď.

Já bych to viděl na trojdíl, obávám se že dva opravdu stačit nebudou (a negativně se to projeví), zvláště když jsem viděl tenhle.

Jinak co se týče záporáka
Tirek ujde, ale přeci jen mi připadá že kvalita záporáků trochu poklesla. Sebrat magii a ovládnout svět...meh, takových by bylo.

Ale líbí se mi jeho korupce Discorda, přátelství X svoboda, zvláště když se v Evropě ona svoboda omílá doblba a jsem zvědav, co z toho se nakonec ukáže jako důležitější - i když nevím, jestli na řešení téhle zápletky vůbec zbyde čas.

A vzhledem k té krabici
A Twi klíče, (uuuh, jak tohle stihnou za díl...), tak si myslím, že tam bude nulifier magie - bude bránit v kouzlení.
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od illindor - 10.05.2014, 16:53
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)