Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
#41
Je zvláštní, jak sou si události EP 24 EQ games a následný útok nebespečným nepřítelem podobné s naší olimpiádou a tím co se dělo po té Pinkiecrazy

+ Song AWEVOME!
+ Něco málo o tom Babyloňanovi a jeho královně
+ Tirek není jednoduchej a narychlo slepenej záporák, jako např. Sombra, nebo SS.
+ DERPY JE U WONDERBOLTŮ ? NO TO MĚ TEDA POMALUJ DUHOU NA MÝ HOLÝ ZÁDA!
+ To jak Discord upravil ty vytráže Rainbowlaugh
+ Epicbattle ve stylu Nukleární apocalipsy .. trochu přehnané, ale vypadalo to docela dobře Rainbowdetermined2
+ Song č.2 dobrej, ale ten první jen tak něco nepřekonáRainbowkiss
+ Vzpomínaní na Speciální poníky z minulích dílů Rainbowkiss

Co je asi v té skříňce? Co asi..... Pinkiecrazy Ta duha lítající po Equestriji mění G4ku na starší generace... No snad to nebude v budoucnu tak hrozný.

- Discord zradil... a já mu tak věřil. Chudák Fluttershy. Budiš jí toto dostatečná lekceFluttershyouch
- Discorde dostal jsi cenou lekci. Budiš ti tedy vše "jen tak" odpuštěno... WTF? Rainbowhuh
- Ten vzhled enchanted Mane 6 v Rainbow stylu je ... nic moc. Jediné Twi, AJ a trochu raryti to sluší, ale zbytek vypadá děsně.

Scorpan přišel do Equestrie. Uviděl zemi plnou Krásy, života, duhy a poníku. Tak se s nimy skamarádil a zradil vlastního bráchu. Moc hezky referencována tajemná síla G4. Dá se to srovnat s růstem Brony fandomu tady na Zemi Rainbowlaugh

Mimochodem kde byl ten jeho brácha ?

Myslíte si, že ten jednorožec se kterým se tehdy skamarádil byl Starswil?

By mě zajímalo, jestli by Discord zradil, kdyby se k němu chovala zbytek mane6 sejně jako FS.

To se jako Luna Spawnula za dveře Celestiiny ložnice a pak je rozrazila? To se kvůli nějaké etiketě, či nepsanému pravidlu nemůže spavnout přímo u její postele? Nebo snad šla zrovna kolem, když měli tu vizi?

Doufám, že v S5 se Crystal Empire objeví maximálně při zmínce o Cadenze, nebo o Shiningovy. Už ho tam bylo dost a začína mě to trochu vadit!

To byla v Canterlotu Cadenza i se Shiningem? A kdo teda vládl v Crystalu?

Jak Twilight ležela na zemi bezmocná a s těmi zamlženými zorničkami Fluttershysad

Discorda by měli přejmenovat na Reference man...

To su teda mooooooc zvědavej na příští Série. O čem teda budou a co se v nich bude dít, když bude Twilight trůnit na svim zámku a se svim žezlem.

Finále Super. Poražení záporáka jako tradyčně uspěchané, ale to už mě nevytrhneAjsmug
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Dragonalicorn - 10.05.2014, 17:13
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)