Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
#44
So much EPIC Rainbowderp
Ze začátku musím říct jedno ... BTW?! Díváme se tu ještě vůbec na seriál pro děti?! Rainbowlaugh

Ten fight byl totálně epický a ještě, že Tirek prorazil horu s Twilight vepředu ani bych se nebála ho nazvat, že je OP. Přeci Twi měla sílu Celdy, Luny Ced a ještě tu svoji a byla s Tirekem vyrovnaná?! Oh come on ... vždyt' síla princezen má být strašlivě silná, tak co je toto? Rainbowhuh

Yay, Flash znovu v akci! Možná, že mě trochu mrzí, že přes celou sérii s Twi neprohodil ani slovo Twilightoops

Naše Luna je zřejmě hrozně rychlá, když Celestie se sotva probudila a Luna je už u ní v pokoji. Ta Luna snad musela čekat za dveřmi protože takhle rychle vystřelit ze svého pokoje k tomu unavená ... je to vůbec možné? Rainbowlaugh

Zrada discorda byla zajímavá a to, že se na něj Tirek nakonec vykašlal mě taky neudivuje, ale jak to že mu tak rychle odpustili. Jasně, pomohl si tirekovi ovládnout celou Equestrii, ponaučil ses, odpouštíme ti. No tak! Ajbemused A navíc ta smutná FS Applejackunsure

První song byl docela fajn, byla jsem ráda že si konečně Luna zazpívala, ale ten druhý se mi i možná líbil více. Byl takový živější a prostě lepší Pinkiehappy

Co to bylo za konec? Jasně z truhly vystřelí duha a bum! všechno je najednou úžasné. Naštěstí že Mane6 ten duhový update nezůstal Rainbowlaugh

Celkové hodnocení
Epizoda byla velice zajímavá, ale uspěchaná. Bylo by lepší kdyby to bylo rozděleno na tři díly, protože tohle je problém jako ze začátku. Jinak jsem spokojena Twilightsmile
9,5/10
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Elis856 - 10.05.2014, 17:38
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)