Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
#45
Tak, už jsem finále rozdejchal a musím říct, že je to v pořadí asi druhý díl MLP, který mě opravdu napnul [První - Canterlot Wedding], vidět starého záporáka z G1 v G4 byl úžasnej nápad, a teď to vezmem chronologicky.

Začátek v Crystal Empire, někteří si přijdou na své

Song o Twilightiný krizi osobnosti

Odhalení klíčů k truhle, už se můžeme přestat dohadovat o tom, jak se vejdou do klíčový dírky Rainbowlaugh

...Počkat, jeden klíč chybí

Song #2 - Tentokrát na smutnou stranu věci, někdo by jej nazval kýčovitým, ale na mě tyhle smutný písničky v MLP prostě působí víc, než v čemkoliv jiném Fluttercry

Discord zradí všechno, co je v něm dobrého? Nic jiného bych od něj ani nečekal... Přeci jen, pán chaosu... Ale i tak... chudák Fluttershy Pinkiesad2

Páni, všechna alicorní moc v jednom poníkovi? Chudák Twilight, musela mít z toho v hlavně pořádnej guláš... Rainbowlaugh
Počkat... Záporák, co se opravdu ukazuje jako nebezpečnej a s potenciálem ovládnout celou zemi... To se bude těžko překonávat Twilightblush ... Kam se hrabe Chrysalis s její armádou.

Discord zradí už i samotnou mane6, jenom proto, aby byl pak zrazen Tirekem... No... jak se asi pán chaosu cítí bez jakékoliv moci?

Výbuch knihovny? Měl jsem upřímě na krajíčku... Nějak mě to prostě dojmulo... místo, kde to vše začalo... je zničené... chjo Pinkiesad2

Následná epická laserová bitva dobra proti zlu... Dopadá jako remíza a kdo by to čekal? Tirek využije esa v podobě obchodu veškeré moci na celém světě za Twilightiný přátele.

Twilight přijímá... A ani se jí nedivím... Ale čemu se divím je, proč ten největší záporák co se kdy v MLP objevil je zase nedal za mříže... No... Jeho osudová chyba.

Twilight nějak rychle odpustila Discordovi za velezradu a ohrožení životů tisíců bezmocných poníků. Ale aspoň dostala dárek... Počkat, to neni dárek, to je poslední klíč!

Následné uvolnění obsahu truhly a Rainbowfikace mane6... Zdá se mi, že je to trošku až moc velká moc na tak malou truhlu... A přivádí mě zase k otázce, kde se u svatý Twilight vzal ten strom harmonie?

Jop... Mane6 opálí záporáka do hlubin pekelných... Doufejme, že navždy... A Twilight vyroste strom nový, větší, akorát tam neni tolik knížek... Zatím... To je jenom otázka času Rainbowlaugh Aspoň má Pinkie více místa pro její oslavy.

Závěrečnej song? Yay, ale něco mi řiká, že nechci, aby skončil... Já nechci konec čtvrtý série... Ale no co... Počkáme si na pátou... Pinkiehappy

Závěrečné hodnocení, nebojím se udělit 100%, až na pár much, které se dají vysvětlit jednoduchým: Pro děj 100% odpovídající realitě, fyzice a pochodům v naší společnosti si k MLP nechoďte. Tak... A teď si naplánovat desetihodinový maratón S4 na příští víkend... A čekat další 3/4 rok na S5 Raritydespair
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Aldar - 10.05.2014, 17:38
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)