Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
#48
zaverecne epizody nesklamali mozem uplne v klude poznamenat -> EPIC !
ludia ale nezdalo sa vam ze zo zaciatku sa Discord spraval ako keby to cele planoval? Tym chcem povedat ze sa mi to zdalo ako keby mal nejaky super plan (mozno v spolupraci s Trollestia ) na znicenie Tireka a potom ako keby tvorcovia si uvedomili ze nemaju nikoho kto by Twi podaroval kluc tak sa to zmenilo na klasicke: som dobry -> som zly -> som dobry a pochopil som hlboku pravdu.

POZOR Spoiler Button obsahuje moj nahlad na vec(asi zacnem pisat fanfic Pinkiecrazy)
Plan: Celda zisti ze sa Tirek vratil a vie ze klasickou magiou(aj alicornou) ho nedokaze zastavit, preto poprosi Discorda aby sa "pridal" ku Tirekovi a ziskal im cas pre Twi aby otvorila krabicu(Trollestia tusi velku moc), a aby dal pozor na ostatných ponikov ked ich bude oberat o moc Tirek (aby nebojovali= zbytocne si neublizili). Predtym vsak este zajde za Twi a mane 6 a navedie ich na cestu ku klucom. Zatial co Discord strazi Tireka, Celda a spol. podaruje moc Twi cim jej obranyschopnost (a bojovnost) zvisia na max. level (vsimnite si, Discord vie ze moc presla na Twi a nepovie ani slovo). Tirek dojde do hradu, hlada alicorn magic a AZ ked si vsimne okno tak mu Discord povie o dalsej princeznej (vie ze uz nema na vyber), dorazia do ponyvilu najdu mane 6 a kedze Discord vie ze Twi inak klucik neziska zahra scenku s poucenim sa (viem tu to skripe). Kluc -> znicenie Tireka a kdeze friendship is magic Discord vie ze mu bude odpustene. Nakoniec daruje Celdy peknu kyticku na odpustenie ze sa spraval ako d*bil, aj ked to len hral
+ Lunin cutie mark je LEN mesiac, ostatne na bokoch je teda len obycajne znamienko
Niektorí sa ako velikáni už narodia, niektorí toho dosiahnu sami, niektorí sú k tomu donútení... a potom sú tu tí ostatní. Raritywink

Luna & Fluttershy are my best villains Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od elizabeth558 - 10.05.2014, 19:42
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)