Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
#64
[spoiler: Asi najlepší two-parter. Prvý pri ktorom som doslova plakala!
+ Pesničky. Boli také nádherné, že som plakala. To sa mi nestáva... neplakala som ani pri Celestia's Ballad, najdojemnejšej pesničky do teraz Pinkiegasp
+ KONEČNE SA TÁ ZÁHADA SO SKRINKOU VYRIEŠILA! A BOLO TO AWESOME!!! Rainbowkiss
+ Vidieť Discorda a jeho vzťahy s Mane 6. Vadilo mi keď ich zradil, ale keď si uvedomil čo spravil, bolo to naozaj dojemné a smutné (Niečo čo sa týka DISCORDA- toho istého, vtipného a blaznivého Discorda. Bože... Facehoof). To ako dal Twilight klúč, vidieť aký je jeho vzťah s Fluttershy silný a to že sa vďaka ním mení na lepšieho člo... draconequusa.... to sa velmi cení. A aj to že ho Twilight KONEČNE vidí ako priatela aj napriek tomu že ich práve zradil Pinkiegasp A tá ironia ich vzťahu- keď prišla Twilight do Ponyvillu, myslela si že nepotrebuje priatelov a že sú všetci blázni. No... a teraz si myslela že Discord nieje jej priatel a že je blázon. Ale nakoniec všetkým ( no, ostatným z Mane 6 ) ukázala priatelstvo a teraz... to isté, len s Discordom. Je dobre vidieť ako sa obidvaja zmenili počas seriálu. A to ma práve rozplakalo od šťastia. Twilightblush (A vlastne som chcela aby jej dal ten klúč on, ale čakala som že to bude ten talizman priatelstva z Three's a Crowd, len upravený, aby na ňom boli Mane 6, princezné a on a nikto tam nebol viac alebo menej doležitý)
+ Twilight dostala královstvo. Tak to chcem vidieť ako sa všetko bude vyvýjať... zatial sa mi nápad páči a som rada že ho má ( hlavne pretože existuje aby mohla rozdávať silu priatelstva ) Twilightsmile
+ Antagonista je najvatší badass zo všetkých doterajších antagonistov! ( Nemám rada zlo, ale som rada keď sú antagonisti kompetentní )
+ Alicorn Princess Discord. Čo ten nevymyslí... Rainbowlaugh
+ Pinkie Pie chcela od Bonelessa klúč. Zabudnime na Princess Discord, čo PINKIE PIE nevymyslí? Rainbowlaugh
+ Ukázali darcov klúčov. To je dojemné a awesome! Rainbowkiss
- To že ich Discord zradil ( Ale čakala som to a nakoniec sa napravil, tak dobre )
]
Tak, toto je oficiálne moj oblúbeny two-parter a dávam mu 10/10 ( dala by som aj vyše desať, keby to nebolo proti mojmu štýlu hodnotenia Rainbowlaugh )
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Tunder2510 - 10.05.2014, 21:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)