Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
OMGWTFBBQ
Když se Tirek objevil ve videu s tou kápí, tak se mi nezdálo, že by takový pidižvík mohl být nebezepčným záporákem; to jsem samozřejmě ještě nevěděl, že čím více magie vysaje, tím více poroste. Běda, akčnost Canterlot Wedding bledne v porovnání s tímto kouskem. Jsem nikdy nedoufal, že by si to autoři dovolili rozjet až v takovémhle měřítku - a nejsem sám, komu vzrostlý Tirek připomněl tu satanskou stvůru z .MOV série.

Je to nyní jeden ze záporáků, který je sice ohromně kruťácký, ale asi ho nikdy nebudu mít rád - zničil Twilight knihovnu, a to je neprominutelné. Se nedivím, že to Twi trochu rozhodilo:
NIKDY SI NEZAHRÁVEJTE S MOTHEBUCKING PRINCESS TWILIGHT SPARKLE!
[Obrázek: 622788__safe_twilight+sparkle_animated_p...zaaamm.gif]

Kromě Discorda, Derpy atd. bych vyzdvihl další věci - poprvé jsme měli možnosti vidět Tartarus (a dozvěděli jsme se, že se Tirekův únik pojí s tím, jak Cerberus šel na vycházku - kontinuita FTW), a navíc jsme se dozvěděli další kus historie ve formě té knihy z S1E1, což byl pěkný touch.

Ačkoliv rainbow power designy Mane 6 moc nemusím, těch pár sekund mi nevadilo, a je dobře, že tak nezůstanou napořád (jsem se o to trochu strachoval).

Z ukázky jsem nad první písničkou váhal, ale v celé verzi je nádherná. A hned se mi líbila závěrečná.

11/10, co jste čekali?
[Obrázek: 622683__safe_solo_spoiler-colon-s04e26_s...+tirek.png]

Zrovna jsem narazil na screen jedné zajímavé spekulace o Discordovi: Ajsmug
[Obrázek: Y2XYGom.png]
To je jako s Pinkie Pie v Filli Vanilli, ta se také zdála na první pohled jinak.

A teď minimálně půl roku do S5! Raritydespair
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Fun1k - 11.05.2014, 13:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)