Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom
Tak, moje dojmy k finále...
Nič viac ako beautiful a epic sa k tomu povedať nedá... Po začutí názvu Twilight's kingdom som mala zmiešané pocity a nebola som si istá, či sa mám na to tešiť (úprimne čakala som ako finále Equestrijské hry, preto ma prekvapilo, že tie len napchali do 24. epizódy, ktorá sa i tak týkala Spikea). Tak, či tak, toto bolo milión krát lepšie než "nudné" Equestrijské hry.

+ Songy. (tak nádherné, chytľavé, dojemné, so many feels... Pinkiesad2) Pravdupovediac, čakala som minimálne aspoň 3, ale nakoniec mi ten 3. vôbec nechýbal. Rainbowlaugh
+ Spomienky na chvíle, keď dostali kľúče (tieto momenty ma vždy najviac dostanú) a zistenie (z ich strany), že tie veci sú kľúče.
+ Transformovanie alicorniej mágie Celestie, Luny a Cadence do Twilight. Keď Twilight s plačom objala Celestiu a pozreli sa na svoje prázdne boky, neudržala som slzy...
+ Twilight a zdvíhanie Slnka pobavilo. Pinkiehappy
+ Sonic Twiboom? Bolo to perfektné. Rainbowkiss
+ Zničenie Twilightinho domova... tak nečakané a srdcrvúce... Pinkiesad2
+ Niesom príliš na súboje, ale bolo to fakt epic. Pinkiesmile Hlavne to, že Twilight hneď nezvíťazila.
+ Fluttershyina reakcia na Discordovu zradu, mala som chuť ju objať i ja. Fluttercry Bol to hrozný pocit...
+ Tirekova zrada Discorda. To, ako si následne uvedomil, že predsa je priateľstvo magické a je to tá najcennejšia vec, o ktorú si myslel, že práve prišiel.. proste dojemné...
+ Twilight prvý krát prejavila priateľstvo Discordovi a on to naozaj ocenil. Dal jej jej kľúč... Pinkiesad2
+ Obeta Twilight (milujem, keď sa dobrák poddá záporákovi, aby niekoho zachránil)
+ Otvorenie truhlice. Tušila som, že v nej bude ten zámok. A veľmi ma to potešilo.
+ Discord dal Celestii kvety... Twilightblush
+ Ukázanie poníkov, ktorí im darovali kľúče
+ Twilight bude vládnuť vo vlastnom zámku ako princezná priateľstva so svojimi priateľkami. Twilightblush
+ Discord je odteraz oficiálne polepšený a člen ich "family". Twilightsmile

+/- Discordova zrada. Len preto - že ma vážne vyľakala a navodila pocit, že bude trvalá. Ale veľké + za to, že sa v závere polepšil a k tomu úžasným spôsobom.
+/- Rainbow power. To isté ako u Discordovej zrady. Navodila pocit, že také ostanú, ale našťastie padla úľava, keď sa zmenili späť.

Takže vlastne žiadne zápory som nenašla. Rozhodne najlepší dvojdiel a druhá naj epizóda všeobecne (po Magical mystery cure, ktorá je naveky môj favorit). 100000/10 Ešte stále mám od rána slzy v očiach, keď si na tú epizódu spomeniem. Pinkiesad2
LINKIN PARK + MY LITTLE PONY = The two things I live for Heart
" 'Cause I'm only a crack in this castle of glass "
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Sójový lecitin - 10.05.2014, 20:26
RE: Epizoda 25, 26: Twilight’s Kingdom - od Annabell - 11.05.2014, 16:04

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)