Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S02E25 & E26: A Canterlot Wedding
#57
Po sedmi shlédnutí 25.-26.dílu,musim napsat,že tohle završení bylo přesně takové,jak jsem si představoval.
Opravdu rád jsem opět viděl Lunu,jak si vyměňovala na noc stráž se Celestií a pak,když dorazila na slavnost.(Doufám,že ji uvidím ještě někdy).
Velmi mě pobavila podobnost ochrany města v podobě silového pole s jinou ochranou města Atlantidy před Wrighty..Ihned jsem si totiž vzpoměl na jeden díl SG Atlantis.(defacto stejná zábrana).
Mrazilo mě v zádech,když Celestia svedla souboj s Chrysalis a o to víc,když jsem bezradně sledoval osamocenou letící korunku a bezvládné tělo Celestie padnout na zem.(To jsem nečekal).
Absolutně jsem vybouchl smíchy nad Pinkie,kterak si pobaveně prohlížela měňavce a posléze si vzala Twilight,jako RPG(Rotary Pulse Gun).
A uronil jsem i slzu,to když Shining Armor zkusil vyvolat kouzlo a Cadence se s ním spojila rohem a byly jako jedna mysl a tělo.Díky tomu pak jejich souznění a láska,mohla vytvořit tak mocné kouzlo,které pak vyhodilo Chrysalis z okna.(velmi romantické).Pinkiesmile
Songy jsou supr a muzikálově laděné.
Za tyhle díly dám 9 z 10....Očekávám totiž,že se najde v dalších sériích ještě lepší.Twilightsmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: S02E25 & E26: A Canterlot Wedding - od Mondrogar - 27.04.2012, 02:51
RE: S02E25 & E26: A Canterlot Wedding - od Blue Storm - 28.04.2012, 22:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)