Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S02E25 & E26: A Canterlot Wedding
#17
pesnicky uplne super ... uz mi to pomaly zacinalo chybat

trochu ma prekvapilo ako celkom zahodili charakterizaciu mane 6 ktoru budovali po celu druhu seriu ... na druhu stranu, nebolo to nevyhnutne zle ... Pinkie bola znovu sialena ale neskodna, nevnucovala sa a ani nepotrebovala 4th wall breaking aby to bolo vtipne

pribeh trochu narychlo zakonceny a nepriatelia ma musim uznat prekvapili ... hlavne sposob akym boli porazeni bol taky ze roll 20 ... inac vcelku blizko zombie apokalypse ... ak to tych nepriatelov nezabilo o com pochybujem tak dufam ze sa nechystaju vracat v 3. serii a pekne zostanu tam kde boli doteraz ... mozno prijemne ozivenie ale raz stacilo

napriek tomu ako moc sa miestami snazil byt pribeh dojimavy tak neuhrkla ani slza ... a to som to pri tej hudbe skutocne cakal, vzdy to nieco najskor prilis rychlo zabilo

neda mi nespomenut ze prehovorila hlavne Lyra a Colgate ... a DJ Pony3 aj ked som videl na spoileroch tak to bol famozny zaver a AJ vytahuje klub z casopriestorovej trhliny rovnako ako Optimus Prime svoj prives

suma sumarum ... skvela dvoj epka ... pribehovo vhodna na zakoncenie serie ale nemal som prave kvoli odignorovanej charakterizacii pocit ze by to malo celkovo s 2. seriou moc spolocneho
DABASteam


Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: S02E25 & E26: A Canterlot Wedding - od Legeden - 22.04.2012, 01:48
RE: S02E25 & E26: A Canterlot Wedding - od Mondrogar - 27.04.2012, 02:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)