Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[19. - 21.9.2014]Comics Salón / Istro Con
#33
Takže vážení,

dnes mi volalo vedenie Istroconu a údajne nejakou náhodou zabuli, že tam budú mať tento rok aj ParCon, ktorému musela uvoľniť priestory Korea, ktorej sme museli uvoľniť priestory my. Twilightoops
Long story short, pán Ž. odmieta akékoľvek návrhy a riešenia pre túto situáciu, s tým že nás nemajú kam dať, nikde pre nás vraj už nieje miesto (čo je celkom zaujímavé, keďže my sme už boli mimo miestností tak či tak). Skúšal som volať ľuďom čo ho poznajú IRL ale tí tiež toho moc nezmohli... Unsuresweetie
Osobne je mi to dosť ľúto, podarilo sa mi dať dokopy desať prednášok čo by na jednodennú líniu podľa mňa bohate stačilo. Každopádne, ako "odškodnenie" nám pridelili na nedeľu tri prednáškové bloky pre ktoré som vybral nasledujúce prednášky:

Xsoft - Japan MLP con
Creepy - Merchandise
Schimi - Dabing

Nakoľko tieto tri bloky sú v nedeľu, nechcel som nútiť českú delegáciu aby prednášala (pretože cestovanie späť a pod.), budú prednášať slováci (Xsoft, ty si výnimka, na tvoju prednášku som nesmierne zvedavý, a budeš prednášať ako prvý Ajsmug ). Časy blokov ešte niesu isté, a keď vidím aký chaos v tom majú, nevedia ich v tomto momente zrejme ani oni, v čas vás budem informovať.
- Scootaloo! Scoot-scootaloo! Flutterryay
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: [19. - 21.9.2014]Comics Salón / Istro Con - od kosay - 08.09.2014, 19:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)