Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podvečerní procházka po Praze 22.12.
#1
Ni hao,
prve se omlouvám za to, že tuto (bleskovou) akci organizuji takto narychlo, ale strašně ráda bych si udělala večerní výlet po pražském centru, dala si nějaký ten svařák a udělala si pár krásných lehčích omrzlin, protože to k Vánocům jednoduše patří. Twilightsmile
Jelikož se mi nechce vyrážet jako sólo kapr (pro kapry, sólo především, je to v tuto roční dobu vskutku nebezpečné), velmi ráda bych uvítala společnost. Předpokládám, že celý průvod nás asi nebude, ale kdyby se náhodou někdo ocitl uprostřed uvědomění si, že dneska ho mimo balení a shánění dárků nic nečeká, tak je to perfektní příležitost k tomu se podívat po trzích a centru a užít si mou společnost. Rainbowlaugh
(A kdybyste náhodou potřebovali sehnat ještě nějaké ty dárečky pro maminku/tatínka/babičku/dědečka/přítelkyni/přítele/etc., tak to s vámi ráda oběhnu a pokud vám dochází nápady a bude to v mých silách, tak třeba i poradím. Raritywink)

tl;dr:
Kdy? 22.12.2014, sraz byl ustanoven na 19:30
Kde? Václavské náměstí, u ocasu koně, zastávka metra Muzeum (protože tam zaručeně trefím Pinkiehappy)
Co s sebou? Hlavně doneste sebe a dobrou náladu. Možná nějaké ty peníze, kdybyste si náhodou chtěli něco koupit.
Co v případě, že se budu chtít přidat v průběhu? Zavolejte mi na číslo [nabídka vypršela] (či mě případně jen prozvoňte, zavolám zpátky), určitě se nějak najdeme.

Budu se těšit!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Podvečerní procházka po Praze 22.12. - od Aya Yai - 22.12.2014, 15:56

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)