Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 1.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice
#36
(23.12.2014, 20:32)Corwin Napsal(a): Raději ať je zde ticho, než hate.

Hmm, problém je ten, že tu ticho nebude. Ďalej sa budú naťahovať názorové skupiny "Dole s nekvalitným dabingom" a "Ste bezcitné hyeny s vašou kritikou". Videl som podobné vlákna v archívoch, a shitstorm zvykol akurát eskalovať. Myslím, že čo bolo povedané, už netreba ďalej riešiť.
Mínusková akcia bola neoprávnene ostrá a kritika eskalovala, kam nemala. My sme už dospelí, vieme si to pozrieť v origináli, a deťom to naozaj nevadí, ak nepoznajú originál.

Obe strany tu majú svoje skalné body, ktoré sa im nedajú zrefutovať, a ak by sme tu mali platnú akademickú debatu, kľudne by som bol za zachovanie vlákna nažive. Takto to bude len kopa zbytočných opakovaní argumentov a falácií ad-hominem. Všimli ste si ako vysoko falatická je táto diskusia? Ad-hominem tvorí tak 30% obsahu. Nechcem sem prispievať argumentačne, lebo čo malo byť povedané sa povedalo.
Preto prosím o uzavretie rovnako ako Minetex. Akosi sa mi nechce veriť, že by diskusia mohla dôjsť k racionálnemu koncu, a sám si, Corwin, napísal, že je toto shitstorm vlákno. Naozaj, ak má toto vlákno slúžiť ako vlajka falatických diskusií na tomto fóre, nejak ho zviditeľnite v pravidlách, ale je zbytočné mať to tu otvorené.
A ak chcete počuť môj názor, tl;dr: kritika bola prehnaná, nevieme presné príčiny toho odfláknutia, ale do toho nás nič, veci sa zlepšili, budme radi. Do dabérov treba šťuchnúť kritikou, ale nie bodnúť katanou Pinkiesmile
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice - od Sójový lecitin - 23.12.2014, 21:47
RE: Vyjádření překladatelky MLP FiM ke kritice - od Dawnflash - 23.12.2014, 22:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)