Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
(29.10.2012, 22:10)CutePenguin Napsal(a): Ono jim to radost dělá. Nic se nevyrovná pocitu toho, když se můžes povýšit nad někoho jiného. Obzvláště někoho, kdo není schopný se proti tomu bránit. Pak jen vypadají jako "velcí borci" a získávají si tím obdiv a respekt u ostatních.
Je to smutné téma, ale na každé škole, pomalu v každé třídě, se to odehrává. Však také po tom, co jsem dal jednomu spolužáku přes hubu a oni si už nic moc nedovolili (v tomto případě bych to ani jako šikanu nepovažoval, spíš jako opakovanou, neustálou provokaci. Možná je i symbolické, že se to stalo přesně v den mých narozenin), tak si našli jiný cíl a u něj to bylo opravdu drsné.
Téměř každý den ho někdo zbil (a to nebyla otázka jedince, ale celé skupiny aspoň 10 lidí), nebožáka. A toto se rozrostlo i do jiných tříd, až si na něm nakonec zasedl celý druhý stupeň a moje bývalá tělocvikářka.
Sice jsem byl rád, že si mě nevšímali, ale bylo mi toho chudáka líto. Něco takového bych si prožít nechtěl, to bych se snad radši zabil. Nejradši bych to u někoho nahlásil, ale to bych si pak mohl začít kopat svůj vlastní hrob. Ajsleepy
Je to hnusná věc a bohužel je těžké se vůči tomu bránit. Sám nic nezmůžes, ostatní ti ze strachu nepomůžou a když se někomu zmíníš .....
Jinak první část tvého příspěvku o vraždění je celá obsáhlá ve filmu "Zkažená mládež." Můžes se na to zkusit kouknout. Ukázka toho, kam až to může zajít.

Ale teď opravdu, můžeme přeskočit na nějaké veselejší téma? Twilightsmile

Edit:
P.S Přemýšlím a založení off-topic diskuze "Vy a škola." Jak vidím, tak každý má co na toto téma říct, tak byste si aspoň měli kde ulevit, kdyby vám někdo ukřivdil, naštval, či něco jiného. Mohli bychom tam klidně a potrobněji prodizkutovat tu šikanu. Twilightsmile
2.Edit:
Tak je to tam, doufám, že se to aspoň trochu uchýtí Rainbowlaugh

Taky jsem si prožil šikanu sice né až tak zlou jak o ni vyprávíš, ale taky to bylo docela mizerný. Jednoho dne mi však už ujely nervy doslova jsem zničil hlavu šikanistů a byl klid. Udělali chybu, že mě zkrátka podcenili, ale nebyl jsem na to moc hrdý zrovna.Dal jsem mu tehdy solidní výprask na moji né zrovna velkou ani vypracovanou postavu jsem ho zaskočil. Získal jsem si tím respek a pokoj až do konce školy. On se mi pak obloukem vyhýbal a celkově když dostal po čenichu tak si dal pokoj. Ostatní se ho přestali bát když zjistili jaký dostal výprask a vše docela utichlo.
No není to zrovna ideální řešení, ale někdy to asi jinak nejde bohužel.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 16.04.2012, 20:50
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 26.04.2012, 19:22
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.05.2012, 20:41
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.05.2012, 20:58
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 09.05.2012, 01:14
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 03.07.2012, 13:16
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 03:58
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 20:45
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 23:30
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 23:41
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 03.07.2012, 15:56
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.07.2012, 00:54
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.07.2012, 20:17
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od mudrc Geri - 30.10.2012, 12:53
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Sójový lecitin - 16.09.2013, 22:10
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od PonyMetalhead - 31.01.2017, 21:18
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od PonyMetalhead - 31.01.2017, 22:35
RE: Istrocon 2013 - CZ/SK v Bratislavě - od Sójový lecitin - 16.09.2013, 00:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 29 host(ů)