Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
(12.12.2012, 18:38)Tails Napsal(a): Tak samozřejmě, že zvířata taky myslí a občas umí používat i jednoduchý nástroje, ale poníci v MLP mluvěj, žijou civilizovaně a chovaj se jako lidi, což je odlišuje od zvířat. Twilightsmile A tím končíme offtopic.

Ještě se vrátím k jedné základní znalosti. Zvířata, která jednají jako lidé a nejen v MLP, ale i třeba v Disneyho a jiných filmech a seriálech, jsou antropomorfní a říká se jim tak právě kvůli jejich lidským vlastnostem. Existuje komunita zvaná Furries, (do které patřím) kteří tahle zvířátka obdivují a nebo by jimi i chtěli být. Někteří jedinci dokonce cítí, že jsou zvířecí duší uvězněnou v lidském těle, jiní to zase berou jako hobby. Stejně jako u bronies (od hobby, lifestyle až k hardcore brony, kteří poníky žijí a realita je nezajímá) se síla záliby u nich různí. Navíc kdokoliv, kdo by chtěl mít s takovými tvory poměr, ať už v brony či furry komunitě, by neměl být považován za zoofila, pokud ho reálná zvěř z normálního světa nijak nepřitahuje a jeho oblíbenci ze seriálu ano. To je speciální druh... fetiše? nebo sexuality... ale rozhodně to není klasická zoofilie. Furries existovali už dlouho před MLP a nevycházeli jen ze seriálů, ale celkově i ze spirituálního splynutí se zvířaty apod. Tím chci též poukázat na to, že bronies jsou úplně normální a nemají se za co stydět. V podstatě by se tyhle dvě komunity daly krásně spojit a být jako bratři, i když ne každý furry si oblíbí poníky a ne každý brony bude mít rád někoho s liščím nebo třeba vlčím charakterem, tak psychikou k sobě mají blízko a mají hodně společného Pinkiesmile (i to, jaký typ lidí do které skupiny přijde, často hodně přátelští, inteligentní a hodní, i když výjimky jsou v každé komunitě.)

Taaaaakže Pinkiehappy buďme rádi každý za to co jsme, za své pocity se nestyďme a doufám, že jsem dobře vysvětlil podstatu, protože kdyby se tahle seriálová zvířátka jako lidi nechovala, tak by náš svět byl nudný Pinkiesmile

Ohledně tohohle tématu: spousta lidí si myslí, že většina bronies jsou cloppeři, úplně stejně jako si myslí o furries, že jsou zoofilové a že všichni na sobě mají zvířecí kostým (fursuit) při sexu a podobné nesmysly. Odsoudí každou komunitu než ji poznají a většinou jim někdo podstrčí informace ze stránek jako encyclopediadramatica a pak se divme, proč takoví jsou. Poznal jsem pár lidí na internetu, které jsem svým přístupem k nim změnil z haterů na normální lidi. Celkem tři se omluvili a uznali, že MLP (1x) a furry (2x) nejsou tím, co si předtím mysleli. Kéž by mohl každý hater takhle procitnout a pochopit, že nenávist k tomu, co neznají, je k ničemu. Mám ale štěstí, že jsem zatím nenarazil na MLP hatera v reálném životě, za což jsem vděčný. Sorry za dlouhý post, ale chtělo se mi vše vysvětlit Pinkiehappy
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 16.04.2012, 20:50
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 26.04.2012, 19:22
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.05.2012, 20:41
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.05.2012, 20:58
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 09.05.2012, 01:14
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 03.07.2012, 13:16
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 03:58
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 20:45
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 23:30
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 02.07.2012, 23:41
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 03.07.2012, 15:56
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.07.2012, 00:54
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Mondrogar - 04.07.2012, 20:17
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Grovajl - 12.12.2012, 19:39
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od Sójový lecitin - 16.09.2013, 22:10
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od PonyMetalhead - 31.01.2017, 21:18
RE: Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností) - od PonyMetalhead - 31.01.2017, 22:35
RE: Istrocon 2013 - CZ/SK v Bratislavě - od Sójový lecitin - 16.09.2013, 00:09

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 23 host(ů)