Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Broníci pod širákem
#47
Takže pro ujasnění... Citováním se ti pokouším vysvětlit co nejjednodušším způsobem, tvoje otázky. Trochu mi to připomíná důchodce v Kauflandu Rainbowlaugh

Úplně původně se nejednalo o spojení Písconu a této akce a obě to byli původně dvě odlišné akce. Nyní se to bere jako sraz i akce, protože je to zařazené jako - Sraz v Písku a akce pod širák. Takže proto je to sraz i akce.

Mel dával příklad chování lidí na Czequestii než začala, takže jsi zase trochu mimo. A vstupenky nebo cena za výlet je v podstatě totéž, protože vstupuješ do nějakého areálu a za to se platí vstupné, takže proto vstupenky. A jako v obchodě je cena něčeho a z té ceny jde něco člověku, co jí vyrábí a něco člověku, co to propaguje, tak i zde se to takto dělí, že z té "vstupenky" jde část tomu areálu a část na naše další náklady. Takže proto vstupenky. Ale jestli tomu chceš říkat; cena výletu, bránit ti nebudu. Twilightsmile

Killanon Napsal(a):opakovanymi editacemi svych prispevku a radoby chytrymi a ublizenymi blaboly srozumitelnosti opravdu nedosahnes.
Ublíženými? Já ublížený fakt nejsem. Mě to přivádí k smíchu a otázkám, které tu ze vší slušnosti k tobě, tak i k tomuto fóru vypisovat nebudu. Chytrými? Nikoliv, jen informativními, když se ptáš. Na otázku by měla být odpověď. To by tě také mohlo trknout. A pokud ti nepřijde ta odpověď i takto nesrozumitelná, tak řekni já nevím kamarádce ať ti to řekne vlastními slovy, protože nevím, jak jinak to napsat srozumitelněji. Když ti odpověď poprvé nedošla, na druhou sis stěžovala, tak aspoň tato třetí ti to vysvětlí. Pinkiesmile
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
1. Broníci pod širákem - od DoktorPetr - 31.03.2015, 15:48
RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - od DoktorPetr - 19.04.2015, 20:39

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)