Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Broníci pod širákem
#51
OT:


V mem predchozim citovanem prispevku:
"Prosim pekne, co ma toto spolecneho s Czequestrii? Czequestria je con, tato akce byla od zacatku propagovana jako vylet. Na vylety vstupenky nebyvaji. Pokud tady pan Doktor chce poradat sraz ci minico)n se vstupenkami a brozurami, mel to uvest rovnou a vyhnul by se tak otazkam, na kterych opravdu nevidim nic necivilizovaneho. To ze se mu nelibi a neumi na jasne a srozumitelne odpovedet (opakovanymi editacemi svych prispevku a radoby chytrymi a ublizenymi blaboly srozumitelnosti opravdu nedosahnes) uz je jina vec."
opravdu neni ani zminka o cene.

A tobe keci jako
"A kdyby i naši slečnu Killanon zajímalo, proč je to Velký Jihočeský sraz, kde bude +- 20 lidí, tak je to proto, že to není v jednom městě nějaká pochůzka po hospodách, ale docela rozsáhlejší akce, takže od toho je to "Velká" akce."
nebo
"A pokud ti nepřijde ta odpověď i takto nesrozumitelná, tak řekni já nevím kamarádce ať ti to řekne vlastními slovy, protože nevím, jak jinak to napsat srozumitelněji. Když ti odpověď poprvé nedošla, na druhou sis stěžovala, tak aspoň tato třetí ti to vysvětlí."
neprijdou jako ublizene a povysene? Krome toho, jak jsem jiz dvakrat psala, tak uz jsem se z akce davno odhlasila, tak ja nevim, kdo to tu porad zbytecne resi a rozmazava.


" Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky. " Holly, RD
Odpovědět


Příspěvků v tématu
1. Broníci pod širákem - od DoktorPetr - 31.03.2015, 15:48
RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - od Rillanon - 20.04.2015, 11:13

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)