Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Broníci pod širákem
#80
(17.05.2015, 19:13)DoktorPetr Napsal(a): Další krátké info ohledně cesty pod širák... Mimo ohně, opékání, zpěvu, spaní si můžou někteří také něco zahrát. Já bych maximálně mohl vytáhnout Monopoly, pokud bych je někde na půdě našel a to trochu i pochybuji... Rainbowlaugh Co jsme se tak bavili, tak někdo by mohl přitáhnout karty (Bang) apod. Mimo tuto karetní/deskovou zábavu se chci zeptat, zda někdo má v plánu přinést k ohni nějaký hudební nástroj? Já osobně vezmu kytaru, ale jsem ochoten na ní zahrát tak deset písniček, ale ani jedna není pony... K celkové zábavě poslouží také zpěvníky. Ajsmug

Dále upozorňuji, že výbava je na každém zvlášť... Bohužel nemám více spacáků, je mi líto, takže nebudu půjčovat. Také jízdenky na vlak každý bere sám. [spoiler: I když možná, že uděláme skupinové jízdné.] Ajsmug

Toť v tuto chvíli vše.

Já vezmu Munchkin CZ (+ první dvě rozšíření) a Star Fluxx EN, pokud bude zájem tak ještě můžu sehnat Monty Python Fluxx EN (musel bych získat od ségry), Bang! CZ (musel bych najít kompaktnější balení, ta kulka by zabírala zbytečně moc místa) a Samurajský meč CZ (nehrál jsem, musel bych se naučit pravidla).
Ostatní hry, co mám, nejsou úplně ideální pro tento typ akce (Space Alert CZ, Mage Knight EN, Noblemen EN). A navíc taky zatraceně těžké.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
1. Broníci pod širákem - od DoktorPetr - 31.03.2015, 15:48
RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - od MattK - 20.05.2015, 08:00

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)