Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. Broníci pod širákem
#87
Takže... Protože za necelý týden se akce bude konat a abychom neměli pod širákem hlad, tak rozhodněte, co by se mělo z těch vstupenek koupit...

Rozhodně za sebe jsem pro:
  • Buřty
  • Chleba/Rohlíky - vyberte za obojí nebo jen chleba, či jiné pečivo
  • Kečup/Hořčice
  • Nealkoholický nápoje - Za mě asi Coca Cola, protože ta v plastu aspoň vydrží druhý den oproti Kofole, ale rozhodněte ti, co byste něco nealko chtěli
  • Alkoholický nápoje - Z lístků koupím asi nějaké pivo? Nevím nevyznám se v tom, takže mi řekněte, jaké pivko či něco takového chcete koupit a jakou nejlépe značku. Protože já se v tom nevyznám.
  • Další - A další blbosti - zákusky/jiné "svačinky" si řekněte sami.

Toto se týká osob, které zaplatili nebo jsem s nimi domluvený a to jsou:
Quint-t-W
sirMichael
MattK
D'Artagnan
ColdFire
KRAJKHOUR - pozn.: Cider bude asi jen v Písku bohužel...
Birdyy

Také, jak to bude s penězi, když nakonec nepojedete apod...
Pokud jste již zaplatili a oznámíte mi to prostřednictvím soukromé zprávy do 3.6., tak se s tím dá ještě něco dělat a bude vám navráceno (ale spíše až po akci) celých 100% toho, co jste zaplatili.

Pokud ovšem to oznámíte později, jak tento den, bude část vašich peněz už předána osobě spravující areál a ta je vrátí za předpokladu, že se tam neukážete. Ovšem to, co jsme vzali na různé další věci vám navráceny bohužel nebudou. Navráceno vám bude 150,- Kč. Popřípadě materiál, co byl pro vás vytisknut.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
1. Broníci pod širákem - od DoktorPetr - 31.03.2015, 15:48
RE: 1. Broníci pod širákem - aneb Velký Jihočeský sraz - od DoktorPetr - 31.05.2015, 14:07

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)